Ne Yapmak Lazim?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Acunu bilerek atladim.cunki sadece yetenek s.t. Coluk cocuk programi sayila bilir.
arka sokaklarda çoluk çocukların agırlıklı izlediği dizi( daha önce bu konu tartışıldı rtüğü yaptıgı araştırmaya göre arka sokaklar çocukların en çok izlediği ikinci dizi ..ilki adanalı)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
mesela nasıl bir dramatik yapısı var bizi meraka itecek olan şey ne.. bu günkü tekniklerle kaçırılan kızı çok rahat bulabilirken polis nasıl oluyorda bulamıyor :)))))

beyazsoy filmi eleştirirken çıtayı yüksek yere koyma kendi ayarındaki filmlerle karşılaştırınca akıcı anlaşılır bir konusu var..ve şunada emin olki filmin senaryosu öbgz den daha sağlam..:)

ikincisi filmi izleyerekmi bu yorumu yaptın bilemiyorum ama kaçırılan kızın kaçırıldığını polise bildirmedilerki polis niye böyle bir araştırmaya girsin....

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
arka sokaklarda çoluk çocukların agırlıklı izlediği dizi( daha önce bu konu tartışıldı rtüğü yaptıgı araştırmaya göre arka sokaklar çocukların en çok izlediği ikinci dizi ..ilki adanalı)

Ben cocuklar izlemez demedim ki?ama coluk cocuk dizisi degil arka sokaklar.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
beyazsoy filmi eleştirirken çıtayı yüksek yere koyma kendi ayarındaki filmlerle karşılaştırınca akıcı anlaşılır bir konusu var..ve şunada emin olki filmin senaryosu öbgz den daha sağlam..:)

ikincisi filmi izleyerekmi bu yorumu yaptın bilemiyorum ama kaçırılan kızın kaçırıldığını polise bildirmedilerki polis niye böyle bir araştırmaya girsin....
polise gidilmemesininde hiç açıklaması olmaz.. zaten kaçıran belli. birde kaçıran kişi polise haber verilmeyeceğini bilerek mi kaçırdı kızı :))))))))))). kısacası akla yatmayan çok olay var.. bu kadar mantıgın almadı şeylerin oldugu senaryo iyi olamaz... zorlama olaylar yaratarak drama yapılamaz. böyle şeyler ancak brezilya dizilerinde olur :))))) dramada izleyen kişi karşıdaki drama yapısına inanacak yoksa o drama olmaz komedi olur :)))