Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ne-gemiler-yaktim.jpg

Show TV'nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi 'Ne Gemiler Yaktım'da kim kimdir?

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in, senaristliğini Banu Kiremitçi Bozkurt'un üstlendiği; başrolünde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil'in yer aldığı dizi pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Ne Gemiler Yaktım, ilk bölümüyle pazartesi 20.00'de Show TV'de!

deniz-baysal-500x500.png

Yasemin (Deniz Baysal)
Hayat mücadelesi veren, zeki, pratik ve potansiyeli çok yüksek bir kadın. Her zorluğa tek başına göğüs geren, kızını her şeyin üzerinde tutan yalnız, biraz da yorgun bir anne.
devrim-ozkan-500x500.png

Fidan (Devrim Özkan)
Zor güvenen, kimseye çabuk açılmayan, katı biri. Hayatta en çok kızını ve anne olmayı seviyor. Dışarıdan gelebilecek bir tehlikeye karşı her zaman tetikte.
berk-hakman-500x500.png

Rutkay (Berk Hakman)
Psikiyatristler tarafından narsist olarak adlandırılan kişilik yapısındadır. Empati yeteneği gelişmemiş, vicdan azabı çekmeyen, duyguları çok kolay taklit edebilen biridir. İstediği olmadığında hızla agresifleşir. Ama bir yanıyla da çok zekidir.
erkan-kolcak-kostendil-500x500.png

Toprak (Erkan Kolçak Köstendil)
Ağzı laf yapar, uyanıktır, dikkatlidir. Tezcanlı ve inatçı olması ona zaman zaman hata yaptırır. Düz bir adamdır; sevdiğini sever sevmediğini sevmez. Grisi yoktur, güvenilirdir.
cigdem-selisik-onat-500x500.png

Neriman (Çiğdem Selışık Onat)
Acımasız, istediğini alan ve oğlunu kimseyle paylaşamayan bir kadındır. Giyinmeyi kuşanmayı hem çok iyi bilir hem de çok sever.

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
ne-gemiler-yaktim.jpg

Show TV'nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi 'Ne Gemiler Yaktım'da kim kimdir?

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in, senaristliğini Banu Kiremitçi Bozkurt'un üstlendiği; başrolünde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil'in yer aldığı dizi pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Ne Gemiler Yaktım, ilk bölümüyle pazartesi 20.00'de Show TV'de!

deniz-baysal-500x500.png

Yasemin (Deniz Baysal)

devrim-ozkan-500x500.png

Fidan (Devrim Özkan)

berk-hakman-500x500.png

Rutkay (Berk Hakman)

erkan-kolcak-kostendil-500x500.png

Toprak (Erkan Kolçak Köstendil)

cigdem-selisik-onat-500x500.png

Neriman (Çiğdem Selışık Onat)

Uff bee çok güzel bir dizi olacak bu :Z