'Nöbet' Final Yapıyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
nobet-dizi.jpg

Show TV'de büyük umutlarla başlayan 'Nöbet' dizisinden üzücü haber geldi.

Yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği, başrollerinde Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, İbrahim Kendirci, Deniz Bolışık gibi oyuncuların yer aldığı Nöbet dizisi ekranlara 8. bölümü ile veda edecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Böyle saçma sapan dizilerin birdaha ekranda yer almaması dileğiyle. Halk izlemeyerek tepkisini belli etti zaten. :X
İzlemeden saçma demek doğru değil. Bende izlemedim ve yanlış güne geldiği için istenileni veremedi. Aynı tarzda bir dizi var sonuçta.
Başlığı değiştirdim :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Dağ filmi asker filmi olarak tutunca peş peşe diziler yayınlamaya başladılar tutan tuttu diğerleri unutuldu gitti, hala da deniyorlar ama artık tutmaz.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
İzlemeden saçma demek doğru değil. Bende izlemedim ve yanlış güne geldiği için istenileni veremedi. Aynı tarzda bir dizi var sonuçta.
Başlığı değiştirdim :A
Nasıl bir dizi olduğunu çok iyi bildiğim için öyle bir yorum yaptım. Çünkü bu dizinin türevleri daha önce çok kez yapıldı. Yapımcıya bakarak da kalitesini az çok anlamış oluyorsun. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nasıl bir dizi olduğunu çok iyi bildiğim için öyle bir yorum yaptım. Çünkü bu dizinin türevleri daha önce çok kez yapıldı. Yapımcıya bakarak da kalitesini az çok anlamış oluyorsun. :A
Mesele anlaşıldı, önyargı :A
Tipkı Hande Erçel'den dolayı piyasadaki en kaliteli diziye önyargın gibi :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklenen haberdi, seneye KVP gelirse şaşırmam açıkçası. Necati Şaşmaz dizi tutturamıyor, bu gerçeği de kabul edelim...

• Üzücü
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Dizinin senaryosunda öyle saçmalıklar vardı ki tutması mucize olurdu. Bu tarz dizilerde Söz'ün senaryosu en saçması ama parlak oğlanlar bir araya geldiği için tutturdular :A :A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizinin senaryosunda öyle saçmalıklar vardı ki tutması mucize olurdu. Bu tarz dizilerde Söz'ün senaryosu en saçması ama parlak oğlanlar bir araya geldiği için tutturdular :A:A
En saçma senaryo Söz'mü?:eek:
En kaliteli ortak dizimizden dolayı bir şey demeyecem :ppp:
@Sherlock beye havale ediyorum seni.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
KVP'de tutmaz ki bu saatten sonra. Raci'yi ikna etmeleri lazım ancak o da mümkün gözükmüyor :A
raci şaşmaz gelse de (ki gelmez küs necati şaşmaz'a) izlenmez dolandırıcılık iddiası vardı hakkında çünkü pana mağdurları diye sayfa var raci şaşmazın kendilerini dolandırdıklarını iddia ediyorlar

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Mesele anlaşıldı, önyargı :A
Tipkı Hande Erçel'den dolayı piyasadaki en kaliteli diziye önyargın gibi :A
Herkesin zevkleri farklıdır tabii, buradaki yaptığım yorumların çoğu öznel. Benim için piyasadaki en kaliteli dizi başkadır, senin için başkadır. Ben Hande Erçel'den dolayı önyargılıyım demedim, TRT'nin ülkenin resmi kanalı olmasına rağmen objektif olmayan tavırlarından dolayı dizilerini izlemiyerek protesto ediyorum. :D Yoksa o kadar çok övdün ki başka bir kanalda olsa ilk bölümüne şans verirdim zaten. :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi