eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Büyük Final [Yıldız vs Şebnem]

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
İki yarışmacıda çok hak etti cidden. @dreamy @Yiğitt ikinize de tam verdiğim ve bir verdiğim zamanlar da oldu. Ama cidden hak eden kazansın artık bu saatten sonra şampiyonluk sadece ünvan olacak. :D

@kerem @Çiğdem Efsane bir sezon daha bitti diyebiliriz, 10.Sezonun çok daha efsane olacağına eminim. Yarışma zorluğu ve daha uzun eğlence açısından yarışma 20 hafta sürmeli diyorum bu ankete açılabilir. :D
Aaa evet birşeyler düşünücez hafta artabilir 4.sezonda oldu gibi ona bakarız :A Bu arada @Yiğitt 19 olacak evet @kerem düzeltir @xemrexxx fark edip boğazına sarılmadan önce çünkü Yiğit tepki vermez o yer cücesi verir teyzesi sonuçta :A :A :A @dreamy @serhatt
Tmm düzelttim şimdi. Aklımda 18 diye kalmış. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
format karıştırdım sorry knk. :A
Ama bu hafta 2si de baya iyi şu an bilmiyorum kime kullanayım bi de 5 puan yani sen ve Çiğdem dışında en etkili puan. Güzel değerlendirmek lazım beni. :A @dreamy @Yiğitt
Sende hem yarısmacı olarak hem baskan eksiklinde baskan olarak renk kattın aktifliğin tekrar kaybolmasın istemiştik :Z :Z :Z @kerem

• Harika
Reactions: kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şebnem Ferah, daha önceden dediğim gibi hem çok sevdiğim hem de saygı duyduğum bir sanatçı. Bu yolda bana destek olup finale taşıyanlara tekrardan çok teşekkür ederim. :bhr: Şampiyon olursam çok mutlu olurum ama buraya kadar gelmek de benim için büyük başarı @kerem e bundan bahsetmiştim zaten...

Neyse yarışmayı Şebo’nun en özel slowlarından ve aynı zamanda ismiyle yarışmanın finaline yakışan ( :A ) Hoşçakal ile sonlandırıyoruz. Umarım beğenirsiniz güzel oylarınızı bekliyorum. :Z

@Yiğitt arkadaşıma da başarılar diliyorum. :bhr:
Yıldız Tilbe'nin en çok paylaşılan, en çok dinlenilen şarkısı... Onlarca isim yorumladı, milyonlarca isim paylaştı... Yıldız Tilbe'nin 2. albümü olan 'Dillere Destan'ın da çıkış şarkısı ''Vazgeçtim'' ile sizlerleyiz. Finale çok yakıştığını düşündüğüm, en başımdan beri planıma koyduğum şarkıyı sizlerle paylaşmak nasip oldu. Şarkımı ve Yıldız ablayı sizlere emanet ediyorum. :bhr:

MS tarihinde ilk kez final görüyorum, şampiyon olarak taçlandırmayı çok isterim. Tabi buraya kadar gelmek de çok büyük başarı, en çok eğlendiğim sezonda final görmek de güzel oldu. @dreamy arkadaşıma başarılar diliyorum, hak eden kazansın.

''Her gün biraz daha aşkı yitiriyor
Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi
Sabahlara yakın sessiz gelişlerin
Hırsız gibi kararsız, kararlı
Yatağımdasın kırk yıllık yabancı

Vazgeçti direnişim
Seni sevmeyi ağır ödüyorum
Vazgeçti direnişim
Seni sevmeyi ağır ödüyorum...''

Güzel balkon konuşmaları ama @Yiğitt destekçisi @xemrexxx var @dreamy da bari güllü @serhatt desteklesin denge oluşsun yavuklusu @ozgur2113 de gittiğine göre :A :A :A @kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İkiniz de çok tatlısınız. Bu sezonun en başarılı isimleriydiniz zaten. Hakettiniz buraya kadar gelmeyi kim kazansa zerre üzülmeyeceğim. :bhr:

Sanırım bu hafta boncuk dağıtmayacağım çünkü benim için bir şarkı daha öne çıkıyor. Ama işim belli olmaz kararım değişebilir. :A

@Maskeli Fedai bizde böyleydik geçen, hüzünlendim. :(
@Maskeli Fedai Tarkanla yarıyı bile göremeyip @Bully sayesinde finali tatmıştı :A :A :A

• İlginç
Reactions: Maskeli Fedai