eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 7. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
8547incie8887104-png.72168

Final Puanları Alanlar:
Barış Manço (10)
Yıldız Tilbe (7)
Kıraç (5)
Şebnem Ferah (4)
Oğuzhan Koç (4)
Buray (3)
Mabel Matiz (2)
Mustafa Sandal (1)

-Kurallar-
17 yarışmacımız var, yarışma 15 hafta sürecek ve her yarışmacı 15 şarkı seçecek. Bu sezon 12. hafta 2 eleme yapılacak, böylece çeyrek finale yine 1 kişi fazla olarak 5 kişi katılabilecek.

Recap süreleri ilk 5 hafta 60 saniye olacak şarkıyı tamamlamak için 7-8 saniye fazladan olabilir. 6. haftayla birlikte kalan yarışmacılar için 90 saniyeye kadar çıkabilecek.

Şarkı gönderme ve oy yollama süreleri ilk 5 hafta 2'şer gün olacak, 6. haftayla birlikte ise şarkı gönderme süresi 1 güne düşecek.

Şarkıyı geç gönderenler -5 oy yollamayan yarışmacılar -15 ceza puanı alacaklar.

Şarkılar ve recap süreleri özelden @kerem'e atılacak.

-Elenen Yarışmacılar-

1. Hafta
3Qkj1I.gif

2. Hafta
giphy.gif

3. Hafta
giphy.gif

4. Hafta
nil-karaibrahimgil-xbugrax-gif.71027

5. Hafta
giphy.gif

6. Hafta
giphy.gif

-Yarışmacılar-

bazinga-mustafa-sandal-gif.71026

G1BsHU.gif

dqJW4l.gif

F4jmlW.gif

giphy.gif

OJGtjn.gif

RfHU4O.gif

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif

-Jüri Üyeleri-
@Bully
@Aserat
@MEnes
@MasacRE
@vadikızı
@YıldırıM
@cookies
@DarkLegenD
@HachiKo
@tolgab
@Maskeli Fedai
@offensive
@alperuz
@Billy Kane
@S.G.A.T.
@ozmoturk
@xBUGRAx
@turkuazz
@Ahmed

-Jüri Başkanları-

Sunucumuz @Çiğdem
a8fe0e035b995758ee3cebca6db2a812.jpg

Milli Şef @sokak sanati
images-5-jpeg.71032

Korişimiz @xemrexxx
giphy-7.gif

Peh Başkanı @Harunnn60
pehh-harun-png.71332

Alamancı @kerem
zvZVKp.gif

Güllü @serhatt
s-ee9842a5b6bdfc4d52fef33a542ca62e7637a62f.gif

Son düzenleme:

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
kız sokak şeysi ölmüş onun ne işi var başkanlar arasında banlanarak jürimize leke düşüren biri burada olamaz :X BM 5'lisini aman jüri beşlisinin oylamaya çağırıyorum ; @Harunnn60 @Çiğdem @serhatt sen ve ben :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
kız sokak şeysi ölmüş onun ne işi var başkanlar arasında banlanarak jürimize leke düşüren biri burada olamaz :X BM 5'lisini aman jüri beşlisinin oylamaya çağırıyorum ; @Harunnn60 @Çiğdem @serhatt sen ve ben :A
Bende @sokak sanati'ndan ziyade seni bu cümlenden dolayı jüri başkanlığından çıkarmak için diğerlerini oylamaya çağırıyorum. :A @Harunnn60 @Çiğdem @serhatt

@sokak sanati MS'ye iz bırakmış ve yarışmanın en başarılı isimlerinden biridir. Onun jüri başkanlığına kimsenin dokunmasına izin vermem. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Bende @sokak sanati'ndan ziyade seni bu cümlenden dolayı jüri başkanlığından çıkarmak için diğerlerini oylamaya çağırıyorum. :A @Harunnn60 @Çiğdem @serhatt

@sokak sanati MS'ye iz bırakmış ve yarışmanın en başarılı isimlerinden biridir. Onun jüri başkanlığına kimsenin dokunmasına izin vermem. :X
Sana fikrini soran mı var dış mihrak, banlanmış biri yarışmaya yakışmıyor :A ama paragöz yapımcılar gibi hapse düşen kötü örnek Deniz Seki yi programına alan bir yapımcımız yoksa tabi @Çiğdem :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Emrecik zamanında seni de kovmaya çalışıyorlardı 2015li tarihleri iyi hatırlarsın :A Demek ki ölmeni istemeyen dostların kurtarmış seni. :)

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Emrecik zamanında seni de kovmaya çalışıyorlardı 2015li tarihleri iyi hatırlarsın :A Demek ki ölmeni istemeyen dostların kurtarmış seni. :)
Kız beni kovsalar da gitmem :A sizin gibi zayıf değilim :D ayrıca daha önce de dedim 1 kere ayrılmak istedim o da ozişkoyla özelden yaptığım tartışmadan dolayı :X

Sokak şeysinin başlattığı şeyin yarattığı kirliliği aylardır itiraflarda görüyoruz sonunda yönetim de görmüş :)))

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
kız yanında bir haruncuk var ona da çok güvenme :X 2 cümle üst üste destere desem depresyona girer forumdan kaçar :A
Harun ne alaka şimdi? Ben ona güveniyorum da senin ne manada demek istediğini çok iyi anladım. Merak etme biz Harun'la böyle boş beleş konular konuşmuyoruz. Bizim kendi hayatlarımızda sorunlarımız var zaten birde bu platformu sorun yapacak kadar aciz değiliz. Bilip bilmeden konuşmayalım lütfen. Ki 3 haftadır buraya emek veriyorum, emeğe saygı. :)

Konu MS ve sokak sanati'ydi. Konuyu değiştirdiğine göre haksız olduğunu anlamış oldun, güzel. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Harun ne alaka şimdi? Ben ona güveniyorum da senin ne manada demek istediğini çok iyi anladım. Merak etme biz Harun'la böyle boş beleş konular konuşmuyoruz. Bizim kendi hayatlarımızda sorunlarımız var zaten birde bu platformu sorun yapacak kadar aciz değiliz. Bilip bilmeden konuşmayalım lütfen. Ki 3 haftadır buraya emek veriyorum, emeğe saygı. :)

Konu MS ve sokak sanati'ydi. Konuyu değiştirdiğine göre haksız olduğunu anlamış oldun, güzel. :A
Bunca yıldır bnm her konuda konu dışına çıktığımı öğrenememen de senin eksikliğin :A bunu bilip öyle girecektin konuya :A

Haaa daha bunu anlamadıysan neyi ne manada söylediğimi anladığını hiç sanmam :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kız yanında bir haruncuk var ona da çok güvenme :X 2 cümle üst üste destere desem depresyona girer forumdan kaçar :A
Kız beni kovsalar da gitmem :A sizin gibi zayıf değilim :D ayrıca daha önce de dedim 1 kere ayrılmak istedim o da ozişkoyla özelden yaptığım tartışmadan dolayı :X

Sokak şeysinin başlattığı şeyin yarattığı kirliliği aylardır itiraflarda görüyoruz sonunda yönetim de görmüş :)))

Sizin gibi zayıf derken. :D Sizli bizli filan. :D 6 yıldır gayet iyi anlaşıyorum senle kaç kez gülüp eğlendik. Yukarıda da Haruna güvenme demişsin sonra benim üslubum bu demişsin ama sen bu emojiyi mi kullanırsın. - :X -

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Sizin gibi zayıf derken. :D Sizli bizli filan. :D 6 yıldır gayet iyi anlaşıyorum senle kaç kez gülüp eğlendik. Yukarıda da Haruna güvenme demişsin sonra benim üslubum bu demişsin ama sen bu emojiyi mi kullanırsın. - :X -
Karnım aç şu an markete gidiyom dönünce ne dediğini detaylıca çözmeye çalışıcam :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60 and kerem