eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 12. Hafta Sonuçları

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Yeni hafta konusu yarın. :Z

Bugün yoğundum, yarın da aynı yoğunluk devam eder ama hallederim mutlaka.:D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yeni hafta konusu yarın. :Z

Bugün yoğundum, yarın da aynı yoğunluk devam eder ama hallederim mutlaka.:D

Keşke konudaki gifler hiç olmasa. Hem boşuna zahmet oluyor konuyu açana hem de konuya girenlere muhteşem bir yük oluyor. İnternet paketini silip süpürdüğü gibi, telefonun da aşırı derecede kasmasana ve dolayısıyla şarjın hızlı tükenmesine ve günlük hayatın aksamasına neden oluyor. Ayrıca diğer 8 sezonda yoktu bunlar ve kimse de şikayetçi değildi, bu haliyle ise sadece gereksiz bir ziyan ve görüntü kirliliği oluşturmakta hiç değilse spoiler kutusu içinde olsaydı.. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Keşke konudaki gifler hiç olmasa. Hem boşuna zahmet oluyor konuyu açana hem de konuya girenlere muhteşem bir yük oluyor. İnternet paketini silip süpürdüğü gibi, telefonun da aşırı derecede kasmasana ve dolayısıyla şarjın hızlı tükenmesine ve günlük hayatın aksamasına neden oluyor. Ayrıca diğer 8 sezonda yoktu bunlar ve kimse de şikayetçi değildi, bu haliyle ise sadece gereksiz bir ziyan ve görüntü kirliliği oluşturmakta hiç değilse spoiler kutusu içinde olsaydı.. :A
Bende rahatsızım o kalitesiz ilkokul çocukları için kullanılan renkli harfli giflerden. Sadece Mabel Matiz'in gifi güzel. Öbürleri çöp. Sezon başından itibaren sunucu olsaydım o giflerin kullanılmasına izin vermezdim zaten. :A

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bende rahatsızım o kalitesiz ilkokul çocukları için kullanılan renkli harfli giflerden. Sadece Mabel Matiz'in gifi güzel. Öbürleri çöp. Sezon başından itibaren sunucu olsaydım o giflerin kullanılmasına izin vermezdim zaten. :A
Güllü @serhatt gifine bayılıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bende rahatsızım o kalitesiz ilkokul çocukları için kulkanılan renkli harfli giflerde. Sadece Mabel Matiz'in gifi güzel. Öbürleri çöp. Sezon başından itibaren sunucu olsaydım o giflerin kullanılmasına izin vermezdim zaten. :A

Barış Manço’ya seçilen gif filan elbette emeğe saygı ama aynı zamanda akıllara ziyan @Çiğdem kızmasın ama gerekten de forum tarihinin en gereksiz şeyleri bu gifler:A Gereksiz olması bir şey değil ama saydığım nedenlerden dolayı bir de üstüne kuru zarar oluyorlar hem internet hem de şarj tüketiminden dolayı. Üstelik çok ilginç, bu gifler zorunlu olacak diyen @Çiğdem in kendisi de internet paketini bu gifler baya yediği için konuların ilk sayfasına girmekten kaçınıyorum demişti, e o bile şikayetçiyse çok haksız sayılmayız bence :D

Eğer üyelerden ve adaylardan benim haricimde şikayetçi olan yoksa yapacak bir şey yok gerçi, demokrasi demokrasidir. :D

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Barış Manço’ya seçilen gif filan elbette emeğe saygı ama aynı zamanda akıllara ziyan @Çiğdem kızmasın ama gerekten de forum tarihinin en gereksiz şeyleri bu gifler:A Gereksiz olması bir şey değil ama saydığım nedenlerden dolayı bir de üstüne kuru zarar oluyorlar hem internet hem de şarj tüketiminden dolayı. Üstelik çok ilginç, bu gifler zorunlu olacak diyen @Çiğdem in kendisi de internet paketini bu gifler baya yediği için konuların ilk sayfasına girmekten kaçınıyorum demişti, e o bile şikayetçiyse çok haksız sayılmayız bence :D

Eğer üyelerden ve adaylardan benim haricimde şikayetçi olan yoksa yapacak bir şey yok gerçi, demokrasi demokrasidir. :D
Topu topu 3 hafta kalmis idare edin tabuyu bozmayalim. :A

• Üzücü

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,096
Puanı
1,060
Ben de. Moralin bozuk oldugunda bakilmalik giflerden biri. :F @serhatt
2136072_o764f.jpg

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O yüzden ikili eleme olacağı için şimdiden düşünün taşının kararınızı verin. :A @Tolstoyevski @bazinga @dreamy @Yiğitt @ozgur2113
Aylardır belli şarkım. :Z

Güzel bir tespit. Görüntü olarak kötü değil şüphesiz de mobil internet tüketimi çok gereksiz. :(