eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Eğitimci damarın tutmuş yine. :A:A

Bir kere bir insana "bu" denmez, ayıp bir ifade... Burada idari amirin var saygılı olacaksın..

Ben hiç ilk haftalar elenmedim tatlım, boş lafa karnımız tok carttttt kaba kağaattt ağla kudur zırla. :A
Ben şampiyon olduktan sonraki duygularını merak etmiştim, saol. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben senin gibi 5000 kere katılsam ben 5000 kere birinci olurdum. Sen o duyguyu tadamadın. :)

İlk yarışında şampiyon olmak gibisi yok. :Z @Çiğdem

Hiç biriniz Allah Star şampiyonu olamayacaksınız. Asıl en büyük duygu bu:A
Zaten daha önce yarışmiş ve ilk 4'e kalmış bir isimdi Sertab. Garanti finallik biriydi yani. Çok şey yapma:A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten daha önce yarışmiş ve ilk 4'e kalmış bir isimdi Sertab. Garanti finallik biriydi yani. Çok şey yapma:A
Ben senin gibi 5000 kere katılsam ben 5000 kere birinci olurdum. Sen o duyguyu tadamadın. :)

İlk yarışında şampiyon olmak gibisi yok. :Z @Çiğdem
Eskiden aynı kutuya alıyordum başkanları ama o onunla şu şununla konusmama durumu olusunca herkesin kabrisini aynı yerde idare edemiyoruz siz şimdiden başlamışsınız :F :F :F

Ayrı kutulardan gidecez bu sezon ve geçen sezonun puan uygulamasını uygulucaz yine 1 verilebilicek geçen yılın yol haritasıyla gidecez :A :A :A @serhatt @xemrexxx

Ve şu kaçak başkan @Harunnn60 da @kerem tut kulağından getir :F

• Güldürdün
Reactions: kerem and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,068
Puanı
1,060
Eskiden aynı kutuya alıyordum başkanları ama o onunla şu şununla konusmama durumu olusunca herkesin kabrisini aynı yerde idare edemiyoruz siz şimdiden başlamışsınız :F :F :F

Ayrı kutulardan gidecez bu sezon ve geçen sezonun puan uygulamasını uygulucaz yine 1 verilebilicek geçen yılın yol haritasıyla gidecez :A :A :A @serhatt @xemrexxx

Ayrı kutularda olmasaydı kan çıkardı :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Allah Star. :F

Sertab son 4'ü hiçbir zaman göremedi, çeyreği bile göremeden 11. haftada elenmişti. Asıl Rihanna garanti isim. :A Ona rağmen ilkinde 1. olmadın. :A @Çiğdem

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Oylarını bana atmayı unutma. Oylama başladıktan 2 saat içinde atmazsan kabul etmem oylarını..

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,222
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Allah Star. :F

Sertab son 4'ü hiçbir zaman göremedi, çeyreği bile göremeden 11. haftada elenmişti. Asıl Rihanna garanti isim. :A Ona rağmen ilkinde 1. olmadın. :A @Çiğdem

Telefona All yazınca otomatik Allah yaziyor.. Dini bütün telefonum:A

Hayrettin daha önce ki yarışmasında Ceyrek'e çıktı diye hatırlıyorum. Çöl basitti yani kim yarışsa 1. Olurdu Sertap :A
Rihanna çok kaliteli biri. Bir daha onunla yarışmak kimseye nasip olmayacak.:A

• Güldürdün
Reactions: kerem