eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere nin gelişi bana yaradı, haftalardır en çok elenmesini istediğim iki isim gitti arka arkaya :A

Şu anki hislerim böyle :A

Çok kötü ve kütüksün. :A @xBUGRAx

Ben üzüldüm Gülben'e, çocukluk şarkıcımdır kendisi ama bu hafta iddia olarak Sertabla düşük kaldılar ikisi. :A

Ms hata affetmiyor. :D

Yarışmadan kazandığım tek şey @Maskeli Fedai nerelerde yine. :bhr: @MasacRE- @Çiğdem- :A

@Maskeli Fedai balkonda bekliyordur şimdi milleti :A Bak burada da telefonundan sonuçlara bakıyor, birazdan öğrenir gerçeği :A @Çiğdem-

31958364_1090964844379785_4021643368353234944_n.jpg

Ben bile soğudum balkon konuşmasından :T:

Tam kütük ya birde travmalarımı hatırlatmış elenme haftası yaklaşıyor diye :A @Çiğdem-
Hhahah Aaa gerçekten @destere bir geldi kütük MasacRe haftalardır eleyemediği Demet ve Gülbeni peş peşe yolladı @Billy Kane @xBUGRAx :F Sıra Türbüşon ve Yalında gibi bu haftada 2 eleme var :A :A :A @Maskeli Fedai @Yiğitt

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Öncelikle son ana kadar elenmişim gibi gösterip ters köşe yapan @Çiğdem- 'i kınıyorum. Elenseydim tazminat yoldaydı zaten .s

Sonralıkla benim bu hafta geçmemi sağlayanlara teker teker teşekkür etmek istiyorum.

@Felon çok teşekkür ederim. :bhr:
@sokak sanati çok teşekkür ederim. :Z
@xBUGRAx çok teşekkür ederim. :hearteyes:
@destere çok teşekkür ederim. :)
@Billy Kane çok teşekkür ederim. :D
@MEnes çok teşekkür ederim. :Z
@xemrexxx çok teşekkür ederim. :love1:

@vadikızı @serhatt @bazinga @dreamy @denizz19 @Yiğitt @Maskeli Fedai @Bully @tolgab @DarkLegenD @turkuazz @gözlemci ve daha nice düşük puan veren şahsiyetlere yazıklar olsun. Kulaklarınız pas tutmuş, kulaklarımız tıkanmış. İnşallah çok pişman olacaksınız diyorum devam etmeyeyim. :A Haftaya sizin oylara ekstra dikkat edeceğim gerçekten. Onada düşük verirseniz artık size söyleyecek hiçbir lafım yok. :D Haftaya telafi edersiniz umarım. :X

@xBUGRAx gerçekten kendimin elenmemesine mi üzüleyim yoksa senin elenmene mi bilemedim. :( @Çiğdem- 'le hep konuşurduk Gülben ile Sertab finale kalacak diye. Gerçekten benim için erken final oldu. Gülben'i çok severim, yüksek puanlarımla destekledim zaten biliyorsun. Ama bu hafta objektif davranmalıydım ve şarkını hiç beğenmedim. Keşke sende Layla laylay şarkısıyla gelseydin. Gerçekten çok üzgünüm. :( Keşke kalsaydın ya...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Öncelikle son ana kadar elenmişim gibi gösterip ters köşe yapan @Çiğdem- 'i kınıyorum. Elenseydim tazminat yoldaydı zaten .s

Sonralıkla benim bu hafta geçmemi sağlayanlara teker teker teşekkür etmek istiyorum.

@vadikızı @serhatt @bazinga @dreamy @denizz19 @Yiğitt @Maskeli Fedai @Bully @tolgab @DarkLegenD @turkuazz @gözlemci ve daha nice düşük puan veren şahsiyetlere yazıklar olsun. Kulaklarınız pas tutmuş, kulaklarımız tıkanmış. İnşallah çok pişman olacaksınız diyorum devam etmeyeyim. :A Haftaya sizin oylara ekstra dikkat edeceğim gerçekten. Onada düşük verirseniz artık size söyleyecek hiçbir lafım yok. :D Haftaya telafi edersiniz umarım. :X

@xBUGRAx gerçekten kendimin elenmemesine mi üzüleyim yoksa senin elenmene mi bilemedim. :( @Çiğdem- 'le hep konuşurduk Gülben ile Sertab finale kalacak diye. Gerçekten benim için erken final oldu. Gülben'i çok severim, yüksek puanlarımla destekledim zaten biliyorsun. Ama bu hafta objektif davranmalıydım ve şarkını hiç beğenmedim. Keşke sende Layla laylay şarkısıyla gelseydin. Gerçekten çok üzgünüm. :( Keşke kalsaydın ya...
Haftaya bakarız artık şarkına göre :A

Bu arada senin en sevdiğin Yalın şarkısı ile geliyorum ona göre :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai senin puanına ekstra ekstra dikkat edeceğim. Adama bu hafta tam puan verdim, o her hafta basıyor 1'i. Ortalama bile kabul etmiyorum. Yeter. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060

@MasacRE- sende... özellikle sen..

Forum İstatistikleri

Konular
170,507
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin