eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta Sonuçları

Haftaya ne kullanacağım kara kara düşünüyorum, çift eleme var bi de 😱
Sezen'de seçim yapmak zor cidden, o geçen gönderdiğin listeden birçok şarkı seçilebilir aslında. Bir bakmak lazım :D

Güzel bir hafta oldu, kötü başladık ama neyse ki kısa sürede toparladık. Final puanını bekliyordum zaten, son dakikalarda baya iyi oylar geldi. :bhr: Teşekkürler herkese...

@xBUGRAx geçmiş olsun gardaşım, çok büyük renk kattın. Doğruyu söylemek gerekirse ben Gülben 4-5 haftaya elenir diyordum, buraya kadar geleceği hiç aklıma gelmezdi. Çok iyi getirdin onu buraya kadar. :bhr:

Tek tesellim o zaten. İlk yarışman dediler.. Gülben mi dediler.. Tüm medya ve forumun algı çalışmalarına rağmen 11 hafta teşekkürler. :A

Serçemiz gülüyor :A

fChmOvck_400x400.jpg
Serçemiz uçuyor :Z

@ozmoturk @Yiğitt tebrikler güzel şarkılardı ve beraber paylaştık final puanlarını teşekkürler Türkiyem :Z

@xBUGRAx yanlış strateji yüzünden elendiğini düşünüyorum üzgünüm ama verdiğin puanları da görünce çok üzülmek gelmiyor içimden :A Gerçi jüri olarak da kötü verebilirsin nasılsa alışıksın :F

@Çiğdem- emeğine sağlık 2'li eleme geldi :A

Nesi yanlış be 48 milyon izlendi, düet ve slow seviliyor dedim. :A

@xBUGRAx çok üzüldüm elenmene ama artık kim gitse sürpriz olacak gibiydi çok iyi yarıştın büyük renk kattın elimde olsa finale kadar gitmeni isterdim listenide oluşturmanda yardımcı oluyordum şarkın kötü değil ama hafta çok zordu herkes gidebilirdi geçmiş olsun ve teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

Sağol canım tüm desteklerin için. :bhr: Bu yarışma sayesinde forumda evrim geçirdim teşekkürler. :A Farklı tarzımla 8 sezon içinde en farklı yarışmacı olduğumu düşünüyorum. :A

@ozmoturk @denizz19 @Yiğitt tebrik ederim hepinizi.

@xBUGRAx geçmiş olsun, gerçekten üzüldüm. :( Sen yırtarsın diyordum. Gerçekten büyük renk kattın yarışmaya, müthiş çabaladın, ilk deneyiminde Gülbenle buralara kadar gelmek büyük başarıdır bence, sağlık olsun, canın saolsun. :bhr: Bu gece biraz üzülürsün, yarına geçer. :D

@Çiğdem- emeklerine sağlık canım. :bhr:

11 hafta tek tesellim iyi geldim. :A Teşekkür ederim yarışma başlarken veda videomu hazırlamıştım bile ama üzülüyor insan. :A

Bu hafta bende beklemiyordum elenmeni @xBUGRAx geçmiş olsun.:(
Neyse 3 finalist adayımdan finalde kesin oy vermem dediğimdin sen o yüzden sıkıntı yok :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc