eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
8 puana bir teşekürü bile çok gören hainlerle işimiz olmaz bundan sonra değil zirve ilk beşe bile giremezsin
Biz Deutsch'lar cimriyizdir, ben ortalama puanları bile beğenmiyorum. Tam puan vermeliydin. Neyse 2 hafya sonra Vur Yüreğim'e verirsin artık.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biz Deutsch'lar cimriyizdir, ben ortalama puanları bile beğenmiyorum. Tam puan vermeliydin. Neyse 2 hafya sonra Vur Yüreğim'e verirsin artık.
ilk iki haftayı garanti geçeceksin yani ) ilk iki hafta vurmasalar yüreğinden iki hafta sonra vur yüreğimi değerlendirmeye alabiliriz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
foruma bir ay ara ver bence senin durumun pek iç açıcı değil betin benzin solmuş bir aylık dinlenme iyi gelir sana dosi
Dur daha yeni günlük aktif olmaya başladım
Sen dönmüşken ben hiç ara verirmiyim Hem korkma jüri değilim. Ben anca manevi destek veririm. Maddi değil ama geçen hafta senin oyla fazla puan kaçırınca keşke jüri olsaydım dedim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
harikasın manevi desteği istediğin kadar verebilirsin maddi destek vermediğin müddetçe dinlenmenede gerek yok sağlığın yerinde demektir

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes teşekkürler canım
Sana da teşekkürler canım.
Çok sıcak kanlı ya. @MEnes
Belki öyleyim belki de değilim. Kesin bir şey demek zor.
Sanırım @MEnes'e Yalın'ı sevdiremeyeceğiz.
Zor bir görev bu ama imkansız değil.
@MEnes siz nasıl muhteşem, nasıl harika, nasıl kaliteli bir insansınız ya? Muhteşem ötesi birşeysiniz siz. Kaliteli kalmaya devM edin. Öpüyorum sizi çok. Varoluşunuz mutluluk sebebi.
Yaptığın bu sıva sanatı karşısında sıva üstadı olarak saygıyla eğiliyorum. Beğendim.
@MEnes teşekürler, 6 puan güzel.
Arada sevdiğim şarkıları çıkabilir demiştim, çıktı.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bu hafta elensen mutluluktan kına yakacaktı @Bully , tabi görüntüde timsah gözyaşları dökebilirdi o derece haindir dışı insana gülerken içinde hain planlar düşünüyor
Ben gittikten sonra kimle böyle keyifle uğraşacaksın acaba.

Kendimi bilmesem bu dediklerine inanacağım.