eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon Yarı Final [2'li Eleme]

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Oylama tamami ile aklımdan çıkmış :eek: Oy kullanmayanlar burada ayrıca dün hatırlatılarak etiket edilmiş ama ben etiket edilmediğim için dün aktif olmama rağmen görmedim haliyle. Neyseki evden çıkmadan aklıma geldi :Z
Forumdaki bildirimlerimi tüketince oylarım.
Kolay oldu seçim yapmak bu kez.
Geçen hafta jüriye katılan herkese de özelden liste verilmiş tek bana gönderilmemiş ki bunun için de en uzun tartışmaları yapan kişi benim nasıl unutuldum anlamıyorum :A
Neyse ben de unutacaktım az kalsın ama sonradan hatırlayıp oyları kendim verdim :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Geçen hafta jüriye katılan herkese de özelden liste verilmiş tek bana gönderilmemiş ki bunun için de en uzun tartışmaları yapan kişi benim nasıl unutuldum anlamıyorum :A
Neyse ben de unutacaktım az kalsın ama sonradan hatırlayıp oyları kendim verdim :A
Aykutcum senin unutulmanda...Geçen hafta olaylarda başrol olmana rağmen :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şaşırmadım :A
Neyse burdan yolladığını belirttin. Açıklanır elbet :A
Haydi ben kaçtım :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx