eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon Yarı Final [2'li Eleme] Sonuçları

Sizce Hangi İki Şarkıcı Yarı Finale Yükselecek?

• Candan Erçetin

Oy: 6 30.0%
  • maNga

Oy: 11 55.0%
  • Pinhani

Oy: 4 20.0%
  • Tarkan

Oy: 13 65.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@BARON男爵'un oyları:

4.Candan Erçetin (son 2 hafta mükemmel şarkılar seçtin bakalım büyük final için ne bekliyor bizi)
3.Tarkan - Dudu (Tarkanın dinlediğim ilk şarkısı ve hala en sevdiğim şarkısı)
2.Pinhani - Beni Al (şarkı huzur getiriyor ama maalesef rakipler çok güçlü olduğu için 2 puan verebildim)
1.maNga - Dursun Zaman( bence We Could Be The Same ve Cevapsız Soruları erken kullandın,şarkı kötü değil ama diğerleri daha iyi)

Hepinize başarılar dilerim.
1'den iyidir yine de. :A @BARON男爵

• Güldürdün
Reactions: BARON疼痛

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,326
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Yakamoz-Asi'nin oyları:

Bu hafta ki şarkıların hepsi sevdiğim ve iyi şarkılar. Bu sebeple herkes eşit şarkı seçiminden. Recap üzerinden oyluyorum.

4 Puan | maNga - Dursun Zaman
Recap kalitesi ses bakımından en iyisi bu hafta. Hareketli ve güçlü ses, gitar sahnr seçimi tam olmuş. Finale çıkarsan final şarkı seçimini merak ediyorum. :D

3 Puan | Candan Erçetin - Annem
Recap kalitesi ses olarak düşük, lakin şarkı ve klip çok iyi. Hikaye var. Annelerimiz için 3 puan. :Z

2 Puan | Tarkan - Dudu
Şarkı seçimi çok iyi. Çok hareketli ve klibin en iyi sahneleri seçilmiş. Ses kalitesi recap de biraz zayıf geldi bana. Rakipler güçlü. Yine de turu geçersin diye tahmin ediyorum. :D

1 Puan | Pinhani - Beni Al
Niye klipsiz recap seçtin bilmiyorum. Kavak Yelleri sahneleri ile bu şarkı çok daha iyi bir recap olabilirdi. Rakiplerin çok güçlü geldi.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi'nin oyları:

Bu hafta ki şarkıların hepsi sevdiğim ve iyi şarkılar. Bu sebeple herkes eşit şarkı seçiminden. Recap üzerinden oyluyorum.

Recap kalitesi ses bakımından en iyisi bu hafta. Hareketli ve güçlü ses, gitar sahnr seçimi tam olmuş. Finale çıkarsan final şarkı seçimini merak ediyorum. :D

Recap kalitesi ses olarak düşük, lakin şarkı ve klip çok iyi. Hikaye var. Annelerimiz için 3 puan. :Z

2 Puan | Tarkan - Dudu
Şarkı seçimi çok iyi. Çok hareketli ve klibin en iyi sahneleri seçilmiş. Ses kalitesi recap de biraz zayıf geldi bana. Rakipler güçlü. Yine de turu geçersin diye tahmin ediyorum. :D

Niye klipsiz recap seçtin bilmiyorum. Kavak Yelleri sahneleri ile bu şarkı çok daha iyi bir recap olabilirdi. Rakiplerin çok güçlü geldi.
@Yakamoz-Asi maNga için teşekkürler. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Yakamoz-Asi'nin oyları:

2 Puan | Tarkan - Dudu

Bu şarkının klibi yoktu. Sahneler değil de fotoğraflardan oluşan videolar vardı :/ @Yakamoz-Asi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060