eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

Ara ara aklıma gelir gülerim 🤭🤭🤭🤭 @Forumdash yaaa yaşlı kurdum benim... Bzç finalinda hortladı sonra gene kayboldu.
------

Aa 2. fotoğraf yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. 😱
Harryyy ne fesat adamsın.. Aile saadeti var orada 😇😁😁😁 @Çiğdem @mrt-06

Aa 2. fotoğraf yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. 😱
Buradan bakınca pek gözükmüyor. @slhttnmtl
Ben neden yokum ailenin gelini olarak bu resimde??
Ayy işte @Forumdash @mrt-06 ın yaptını beğenmedim demişti bizde anlamadık neyi beğenmedi
Meğerse benim atacanla sarılmamı kıskanmıs oda benle kendisi sarılıp atacanı kenara atmıs öyle atısıyorlardı
@kerem @xemrexxx

Aaa senide ekler gelsinde @Forumdash sen eksik kalma @serhatt

Reactions: Çiğdem
Ailenizi bölücem onun yaptığı gibi.

MusicSurvivor 10. Sezon 4. Hafta oylaması an iyibariyle başlamıştır. Oylarınızı özel mesaj yoluyla bana gönderebilirsiniz. Jüri Başkanlarımız 6-16 puan aralığında oy kullanabileceklerdir. Hadi bakalım, herkese kolay gelsin.

1. maNga - Hint Kumaşı
2. Serdar Ortaç & Hande Yener - İki Deli
3. Candan Erçetin - Kırık Kalpler Durağı
4. Edis - Olmamış Mı
5. Tarkan - Acımayacak
6. MFÖ - Mecburen
7. Tuğba Yurt - Vur Yüreğim
8. Ebru Gündeş - Seni Seviyorum
9. Teoman & Atiye - Kal
10. Merve Özbey - Güvercin
11. Mor ve Ötesi - Sultan-ı Yegâh
12. Yeni Türkü - Yağmurun Elleri
13. Hadise - Nerdesin Aşkım
14. Model - Makyaj
15. Pinhani - Gönül Dağı
16. İzel - Işıklı Yol

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

eski ve hareketli şarkılar çok güzel

Neredeyse yarışmacıların yarısı sevdiğim şarkılar ile geldi bu hafta puanlama o kadar zor oluncak ki benim için

Son düzenleme:
Önden kulağım alışsın diye yine tüm recapleri dinledim. Özellikle 4. hafta değil de 10. haftaya yaklaşmışız gibi çoğu kişi iyi şarkılarını kullanmış ve ben yine zorlana zorlana puan vereceğim.

Bu hafta altlarda yer alırım gibi ama net bir şekilde Nerdesin Aşkım'dan iyi olmayan performanslar var.