eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon Şampiyonu / Tarkan - Tolstoyevski

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu yarışmanın kazananı Merve Özbey olurdu da neyse :A

@Tolstoyevski sonuna kadar hak ettin. İnan kendim kazanmış kadar sevindim. Hayırlı uğurlu olsun senin adına. Rakibine farkla zirve almışsın. Ödülün sonuna kadar helaldir. :A

@Ahmed seni de tebrik ederim canım güzel yarış sergiledin güzel başarı gösterdin. Emeklerine sağlık. :D

@kerem birtakım saçmalıklar yaşatsan da senin de emeklerine sağlık güzel bir yarışma dönemi aksilikler de olsa geçti gitti. Yardımcı sunucunun da emeğine sağlık diyeyim.

Yarışan herkese tebrikler. Gönüllerin şampiyonu olarak sizleri selamlıyorum. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu yarışmanın kazananı Merve Özbey olurdu da neyse :A

@Tolstoyevski sonuna kadar hak ettin. İnan kendim kazanmış kadar sevindim. Hayırlı uğurlu olsun senin adına. Rakibine farkla zirve almışsın. Ödülün sonuna kadar helaldir. :A

@Ahmed seni de tebrik ederim canım güzel yarış sergiledin güzel başarı gösterdin. Emeklerine sağlık. :D

@kerem birtakım saçmalıklar yaşatsan da senin de emeklerine sağlık güzel bir yarışma dönemi aksilikler de olsa geçti gitti. Yardımcı sunucunun da emeğine sağlık diyeyim.

Yarışan herkese tebrikler. Gönüllerin şampiyonu olarak sizleri selamlıyorum. :A
Yine çok mütevazisin :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk kez bir yarışmada sunuculuk yapıyorum ve ilk deneyimim de böyle mesajları görmek beni mutlu etti. Asıl sunduğum haftalarda katkılarınız ve destekleriniz için ben teşekkür ederim. :bhr: :Z
@Emre Ozansoy sende ilk kez sunuculuk yaptın ve sunma olarak başarılı oldun. Tebrikler.
Diss Savaşları zamanı buluşmak üzere :A
@Emre Ozansoy sen de iyi iş çıkardın emek harcadın seni de tebrik ediyorum. Öyle ki yeri geldi Aşk Mantık İntikam varken burada kaldığın bile oldu :F
@Emre Ozansoy seni de tebrik ederim tüm sezon boyunca sadece yapman gerekeni başarılı bir şekilde yaptın iyi bir sunum yaptın.
@kerem @Emre Ozansoy zorlu bir sezon oldu. Emeklerinize sağlık. Özellikle ilk kez sunuculuk deneyimi yaşayan ve güzel bir şekilde yürüten Emre'ye teşekkürler.
@kerem ve @Emre Ozansoy sizi de tebrik ediyorum. Yarışmaya büyük bir emek verdiniz :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
@Tolstoyevski

Yarışma ilk başladığında benim için zaten ilk finalist sendin dostum...Haftalarca bizler senin yanına gelmek adına ter döktük.

Aylar süren emeğinle başarıya eriştin; tebrik ediyorum seni.

Ama Dudu> Kuzu Kuzu :Z :Z :Z :Z :A :A :A :A

@Ahmed
Uzun süre uzaktan yarıştın adını finale yazdırdın. Tarkanın şarkıları ve ismi ile yarışmak kolay değildir.
Başarını tebrik ederim.

@Özgür Abim tebrik ederim; naif ve sakin bir modda son 4 geldik elele seninle :bhr::bhr::bhr:

Özünde haftalarca emek verildi,onlarca şarkı dinlendi;puanlandı...tüm yarışanlardan tut; puan veren herkese teşekkürler.

Ve arka plan @kerem ve @Emre Ozansoy İkinizinde emeğine sağlık; yoruldunuz ama sonunu getirebildiniz.

herkese İyi geceler dilerim.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
yarışmayı sunan @kerem @Emre Ozansoy emeğinize sağlık 🤗 @Tolstoyevski zorlu yarıştı ama başardın tebrik ediyorum 🤗 @Ahmed tebrikler zor yarışmacıların arasından finalde bulunmak ta başarıdır 🤗 bu sezonda yarışan tüm yarışmacıların,oy kullanan jurilerin,yorumcuların emeğine sağlık herkesin 🤗

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Tolstoyevski tebrik ederim, zevkler tartışılabilir tabi ki benim zevkime daha uygun bir yarışmacı ve şarkı seçimin olduğu için rahat bir şekilde oy kullandım. :D

@Ahmed tebrikler bro, bence damganı vurdun sen de. Finalist olmak da kazanmak demektir, Manga pek tarzım olmasa bile büyük iş başardın.

@kerem ve @Emre Ozansoy sizlere de kocaman tebrikler canlarım, sizler olmasaydınız bu sezon olmazdı. Büyük emekleriniz var, ikinize de teşekkürler. :bhr:

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Öncelikle finale kadar kalan iki yarışmacıyıda tebrik ediyorum ;) @Ahmed

Veee TEBRİKLER ŞAMPİYON diyorum :oley:@Tolstoyevski

Bravo Kalk Gidelim GIF by TRT

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Tolstoyevski tebrik ederim şampiyonluğunu. Ben bütün sezon oy kullandıktan sonra finalde oy veremedim maalesef. Son gün oy verme alışkanlığıyla yine son güne bırakınca o gün müsait olamadım ve kaldı öyle :A Ama değişen bir şey de olmuyormuş, senin düşündüğün aksine çok büyük farkla rahatlıkla kazanmışsın şampiyonluğu :A

@Ahmed seni de tebrik ederim. Sen de çok iyi yarışma çıkardın. Özellikle son haftalarda iddialı şarkılarınla büyük bir çıkış yakalayıp sonuna kadar ilerlemeyi başardın :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben burayı da es geçmişim. :A

Tebrik ederim @Tolstoyevski, Tarkan bana göre yarışmanın başından beri favoriydi, sonucunda da kazanan oldu ama bu ve bunun gibi birçok yarışmada herkesin favori olarak gördüğü ve sonucunda kazanamayan birçok isim gördük şimdiye kadar. Stratejik açıdan oldukça başarılı bir iş çıkardın bence...

@Ahmed seni de tebrik ederim, maNga çok sevdiğim bir grup oylarımdan da anlaşılacağı üzere ama yarışmanın başında finale kalacağı söylense inanamazdım herhalde. Sen de çok başarılı bir strateji ortaya koydun özellikle son haftalarda...

@kerem ve @Emre Ozansoy sizlerin de ellerinize sağlık. :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Ben burayı da es geçmişim. :A

Tebrik ederim @Tolstoyevski, Tarkan bana göre yarışmanın başından beri favoriydi, sonucunda da kazanan oldu ama bu ve bunun gibi birçok yarışmada herkesin favori olarak gördüğü ve sonucunda kazanamayan birçok isim gördük şimdiye kadar. Stratejik açıdan oldukça başarılı bir iş çıkardın bence...

@Ahmed seni de tebrik ederim, maNga çok sevdiğim bir grup oylarımdan da anlaşılacağı üzere ama yarışmanın başında finale kalacağı söylense inanamazdım herhalde. Sen de çok başarılı bir strateji ortaya koydun özellikle son haftalarda...

@kerem ve @Emre Ozansoy sizlerin de ellerinize sağlık. :D
Ule her hafta 1 verdiğin Candan Ablanıda tebrik edeydin 🤭🤭🤭