MusicSurvivor 9.Hafta

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bu haftada yorumlayayım kendimden, kaçırmışım bayağı ama olsun. :D

Barış Akarsu, ben bu şarkı tamamen Duman'a ait sanıyordum. İkisinin yorumuda birbirinden iyi sonuç olarak şarkı güzel. :Z
Rihanna,@sokak sanati'ndan bu hafta gg gelirmi, şarkı fena değil ama jürileri ortaya koyarsak üzgünüm. :( Bu şarkılar içinde sonuncu olursan onların ayıbı, bunuda ekliyim kınasınlar kendilerini.
Sıla, galiba bu sıla ilk ilk çıktığı zamanlardan, dinlerim hani kötü değil.
Hadise, en iyi şarkılarını en son koyuyor galiba, son 2-3 haftadir iyi, bu haftada iyi oy alır.
Kenan, çok slow giriyor, bana göre değil. :( Slow severim ama bu farklı bişi hem aynı tınıda gidiyor diyeyim.
Barış Manco, reyise kötü diyeni çarparlar.
Gülşen, yarışın yarısına kadar berbat gidiyordu ne olduda değişti bilmiyorum ama son zamnalrda firesiz, bunuda beğendim. :) Ve birde zirve gelir mi diyorum?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu haftada yorumlayayım kendimden, kaçırmışım bayağı ama olsun. :D

Barış Akarsu, ben bu şarkı tamamen Duman'a ait sanıyordum. İkisinin yorumuda birbirinden iyi sonuç olarak şarkı güzel. :Z
Rihanna,@sokak sanati'ndan bu hafta gg gelirmi, şarkı fena değil ama jürileri ortaya koyarsak üzgünüm. :( Bu şarkılar içinde sonuncu olursan onların ayıbı, bunuda ekliyim kınasınlar kendilerini.
Sıla, galiba bu sıla ilk ilk çıktığı zamanlardan, dinlerim hani kötü değil.
Hadise, en iyi şarkılarını en son koyuyor galiba, son 2-3 haftadir iyi, bu haftada iyi oy alır.
Kenan, çok slow giriyor, bana göre değil. :( Slow severim ama bu farklı bişi hem aynı tınıda gidiyor diyeyim.
Barış Manco, reyise kötü diyeni çarparlar.
Gülşen, yarışın yarısına kadar berbat gidiyordu ne olduda değişti bilmiyorum ama son zamnalrda firesiz, bunuda beğendim. :) Ve birde zirve gelir mi diyorum?

SM neden beğenilmedi anlamadım zaten ama bu hafta kötü gelmez bence. İlk kez geçen hafta rezillik yaşadım o kadar artık yapmazlar öylesini.:F

Barış Manço bence kötüydü. Nesi beğeniliyor.:(