eTV MusicSurvivor 7.Sezon 6.Hafta Sonuçları

elenen süpriz yarışmacı kim yaklasık 10 dakıka sonra açıklanacak son bir puanları tekrar hesaplıyayım :A

@XanTier oyları
Bu hafta kötüydü, 7 puana bile ulaşan olmadı hiç :A
# - Puan - Şarkı
11 - 6.4 - Gripin - Beş
10 - 6.1 - Selda Bağcan - Çanakkale
9 - 5.9 - Nazan Öncel - Gitme Kal Bu Şehirde
8 - 5.8 - Sia - Diamonds
7 - 5.7 - Dua Lipa - Last Dance
6 - 5.5 - Ebru Gündeş - Ben Seçilmem Seçerim
5 - 5.3 - Zara - Dostum Dostum
4 - 5.2 - İlyas Yalçıntaş - Gül Bence
3 - 5.0 - Buray - Sen Hala Sokağımda
2 - 4.5 - Athena - Senden Benden Bizden
1 - 3.5 - Ebru Yaşar - Nasıl Uyuyorsun

elenen süpriz yarışmacı kim yaklasık 10 dakıka sonra açıklanacak son bir puanları tekrar hesaplıyayım :A

@XanTier oyları
# - Puan - Şarkı
11 - 6.4 - Gripin - Beş
8 - 5.8 - Sia - Diamonds
Offf, harika yaaaa :bhr:

@XanTier oyları
# - Puan - Şarkı
11 - 6.4 - Gripin - Beş
8 - 5.8 - Sia - Diamonds
3.5 :F

@XanTier oyları
# - Puan - Şarkı
11 - 6.4 - Gripin - Beş
8 - 5.8 - Sia - Diamonds
:smirk::smirk::smirk:

İşte buna kesinlikle katılmıyorum ve bu düşünceyi aşırı ön yargılı buluyorum. Öyleyse millet ilk iki hafta beğendiği, beğendiği şarkıcıları belirlesin, sonraki haftalarda dinlemeye gerek kalmaksızın sıralamasını göndersin? Bir kere bir şarkıcıyı ya da tarzı düzenli olarak her hafta çok iyi ya da çok kötü bulmak objektif açıdan imkansız. Ben @Thequeer in yarıştığı şarkıcıyı ve tarzını seviyor sayılmam hatta sevmiyorum ve ilk haftalarda kötü bulduğum için düşük verdiğim de oldu ama sevmesem bile sevmediğim bir şarkının o haftaki kendince ve diğerlerine göre kalitesini inkar edemem. Sevmek ayrı, kalitesiz bulmak ayrı. Geçen hafta @denizz19 un şarkıcısı oldukça yüksekken bende bu hafta sonlarda yer aldı, haftaya yine ikisi değişebilir önemli olan o hafta diğer şarkılara göre kaliteleri. Şarkıcılara ve türlere ön yargılı yaklaşmak bence hiç doğru değil ama Çoğunluk bu anlayışta düzen tutturuyor kimi zaman, aaa bunun tarzı bana hiç uymuyor öyleyse 1 vereyim. :D
Yaptığım yorumu çarpıtarak yanıtlamışsın resmen. :D Hele o son cümle. :D
Önyargılı biri olmadığımı verdiğim oylardan da görebilirsin o ayrı. Ama birisi şarkıcının sesini beğenmiyorsa şarkı ne kadar iyi olursa olsun yorumlayanın sesini güzel bulmadığı için çok yüksek puan vermemesi anlaşılabilir bir durum. Geçen de söyledim. 50'li yaşlarda bir hanımefendinin sesini bazı arkadaşların beğenmemesi normal bir durum veya rock tarzında söyleyen birisinin bağırışlarını falan. Şarkı değişse bile yorum tarzı kalıplaştığı için negatif etki etmesi gayet olağandır Tolstoy. :D

Olsuni beklenti içinde olman da iyi. Çok kötü bir şarkı maalesef. Sadece senin şarkını 2 kez dinledim belki daha yükseltirim ama anca 3.5 puana yükseltebildim :F:F
Tek bir kere ortalama puan verdin ve biz 6.haftadayız senin gibi birkaç kişi daha var inatla düşük veren. 😉