eTV MusicSurvivor 7.Sezon Şampiyonu / Sia - sokak sanati

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
musicsurvivor-7-sezon-2-png.57211

depositphotos_4143730-stock-photo-firework-streaks-in-night-sky.jpg

kWSDGrON.jpg

Puan Durumu
Sia 64
Selda Bağcan 58

2 ay bir mücadeleden sonra 7.Sezonuda tamamladık Yarışmacılarım,Jurilerim, Juri Başkanlarım hepinize teşekkürler, :bhr::bhr::bhr:

@sokak sanati Rihanna ile All Starı Kazanan ilk yabancı olmayı başarmıştı . Ariana Grande yi farklı isim olarak finale çıkarmıştı . Ve MS tarihin de 2.şampiyonluğunu yine bir yabancı şarkıcı Sia ile alıyor @mrt-06 kendisine 7.Sezon etiketini yarın verir :bhr:. Şuan hasta ve geçmiş olsun umarım iyileşir gelir :(

Bir şeye dikkat çekmek istiyorum , Normal hepimizin verdiği oylarla 2 puan önde kapadı Tolstoyevski ve sokak sanati avantajlı olduğu 8 final puanı üstüne eklenince şampiyon oldu . All Star dan önce bir uyarı olsun final puanları boşa alınmıyor MS 7 sezondur şampiyonu belirliyor . iki yarışmacıma da tebrikler :bhr:

Yarı Final gören Gripin ile @dreamy büyük iş başardı ve Çeyrek Final gören İlyas Yalçıntaş ile @Yiğitt :bhr: Ms 7.sezonun ilk dördünü oluşturdular tebrikler :Z:Z:Z

Sia nın göz yaşları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :(
giphy.gif

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
En başta sana tebrikler ve teşekkürler @Çiğdem- Recap ve konular hiç aksatmadan açıldı, yapıldı. Dört dörtlük bir performans sergiledin gerçekten. :bhr:
@sokak sanati tebrikler Umut. Sia için beklenilecek bir başarı :D
@Tolstoyevski çok iyi bir strateji uygulayarak az farklı 2. oldun. Tebrik ederim seni de. Ben beklemiyordum şahsen :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tebrik ederim hak eden kazanmış :X Ama final şarkısı pek sevdiğim şarkılardan değildi:X

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Tebrikler Umut;) arianadan sonra siayıda sevdirdin bana
@Tolstoyevski tolscum çok güzel yarıştın sende selda bağcanı dinlettirdiğin için sağol:D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,490
Puanı
1,060
herkeslere gereken cevap finalin sonucuyla verildi tekrar TEBRİKLER her türlü muhalefete şer güçlerine karşı kazandın:ok::oley:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Tebrikler @sokak sanati Siayla harika bir yarışma çıkarttın bu sezonda da yabancı bir şarkıcı kazanmış oldu keyifli bir yarışması oldu:bhr:
@Tolstoyevski sanada Tebrikler bazı haftalar düşük oy olsada aslında birçok hafta iyi puan da aldı Selda ayrıca birçok kişinin finalde olmayacağını düşündüğü Selda çok iyi başarı sağlayarak Siayla finalde oldu:)
@Çiğdem- emeğine sağlık keyifli bir ms oldu bu sezonda da çok iyi sundun:)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikleri şampiyonluğu kazanan @sokak sanati ni tebrik ediyorum, Sia ile hak edilmiş bir son oldu. Haftalarda da genel olarak Sia daima üst sıralarımda yer alıyordu puanlarda, güzel bir sezon oldu. :D

Ayrıca bana finale kadar verdiği destek ve tavsiyelerden dolayı @Çiğdem- e özel olarak ekstra teşekkür ediyorum. Tüm sezon verdiği emeklerden dolayı da tebrik ediyorum. :)

Sezon boyunca ve finalde Selda Bağcan'a destek veren herkese tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Bu büyük usta sanatçıya verdiğiniz desteklerle hiç beklenmedik şekilde finale çıktık, ben bile genele hitap etmediği için buralara kadar gelmeyi beklemiyiordum. :bhr:

Son olarak, final puanı farkıyla 6 puanla kaybetsek dahi en azından 16 hafta boyunca, final haftasında bile sonuncu olmadan, elenmeden sezonu büyük usta SELDA BAĞCAN ile tamamlamış bulunuyoruz. Türk müziğinin usta duayeni Selda Bağcan'a da buradan sevgilerimi iletiyorum ve kendisiyle yarışma imkanı bulduğum için teşekkür ediyorum. :)

Ve konuyu Selda Bağcan'ın en sevilen coverlarından Ayrılık ile bitiyorum, Selda Bağcan'a saygılarla :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kesinlikle hak eden kazanmadı :A Sadece kuru bir tebrik her iki kişiye de :A

Öncelikleri şampiyonluğu kazanan @sokak sanati ni tebrik ediyorum, Sia ile hak edilmiş bir son oldu. Haftalarda da genel olarak Sia daima üst sıralarımda yer alıyordu puanlarda, güzel bir sezon oldu. :D

Ayrıca bana finale kadar verdiği destek ve tavsiyelerden dolayı @Çiğdem- e özel olarak ekstra teşekkür ediyorum. Tüm sezon verdiği emeklerden dolayı da tebrik ediyorum. :)

Sezon boyunca ve finalde Selda Bağcan'a destek veren herkese tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Bu büyük usta sanatçıya verdiğiniz desteklerle hiç beklenmedik şekilde finale çıktık, ben bile genele hitap etmediği için buralara kadar gelmeyi beklemiyiordum. :bhr:

Son olarak, final puanı farkıyla 6 puanla kaybetsek dahi en azından 16 hafta boyunca, final haftasında bile sonuncu olmadan, elenmeden sezonu büyük usta SELDA BAĞCAN ile tamamlamış bulunuyoruz. Türk müziğinin usta duayeni Selda Bağcan'a da buradan sevgilerimi iletiyorum ve kendisiyle yarışma imkanı bulduğum için teşekkür ediyorum. :)

Ve konuyu Selda Bağcan'ın en sevilen coverlarından Ayrılık ile bitiyorum, Selda Bağcan'a saygılarla :)

Boşuna bu kadar uzun yazmışsın kazanamadın otur.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler @sokak sanati Siayla harika bir yarışma çıkarttın bu sezonda da yabancı bir şarkıcı kazanmış oldu keyifli bir yarışması oldu:bhr:
@Tolstoyevski sanada Tebrikler bazı haftalar düşük oy olsada aslında birçok hafta iyi puan da aldı Selda ayrıca birçok kişinin finalde olmayacağını düşündüğü Selda çok iyi başarı sağlayarak Siayla finalde oldu:)
@Çiğdem- emeğine sağlık keyifli bir ms oldu bu sezonda da çok iyi sundun:)

Teşekkür ederim kanka.:D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Tebrik ediyorum @Çiğdem- :A kazandırmak için elinden geleni yaptın :A

Gerçekten güzel bir yarışma oldu özellikle Çiğdem sürekli uğraştı iyi bir iş çıkardı , tabiki @sokak sanati da kendi kozlarını oynadı sürekli ona da tebrikler :D