MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

@ozan ziynetinde o şarkısını seviyormuş onada düşük verdi admin dediğin örnek olur ayoll bir milletin admine bak birde bizimkisine İŞİ GÜCÜ YALAN DOLAN

@denizz19 @mrt-06

@soo teşekkür ederim kardeşim
haftaya sana söz seveceğin puan vereceğim

@mrt-06 sen Ozana ne bakıyorsun ya ben,m şarkıma da zamanında iyi yorum yapmış ama kötü vermiş

ha bide beni sevmeyen nefret eden bunuda defalarca dile getiren sensin. kendinle karistirma.
benim puanim zevkime göre verdigim puanlamadir. sana karsi virsey olsa ben cift yarismasinda düsuk veririm ama orda hep ilk 3 te oluyorsun

Orada teşekkür ediyorum zaten tamam şaka dedik yaa ne uzattın yine.m

@denizz19 oyları
Ariana Grande 1
Neşet Ertaş 2
Ajda Pekkan 3
Cem Karaca 4
Nilüfer 5
Ahmet Aslan 6 (Değeri çok daha fazla ama diğer şarkılar bir tık daha iyiydi)
Sibel Can 7
İrem Derici 8
Gökhan Türkmen 9
Deniz Seki 10
Candan Erçetin 11
Shakira 12
Fettah Can 13

1 puanım @sokak sanati na kapak olsun

Resmen üyeye göre oy veriliyor resmen oylar ile dile gelmeyen nefretler kusuluyor..

Senle konuştuğumuzda fazla nüksetmemişti o yüzden söylememiş olabilirim zaten kendimi de acındırmayı çok sevmem hastayım falan diye

Saol canım benim ama ben zaten sonuçlardan 10 dakika öncesine saatimi kurmuştum uyanayım diye erken açıklamaya başlamışsın.
Zaten iyi de gidiyor gibiyim yoksa kaçabilirdim bu yüzden tam gaz devam buradayız.

@dosimosi üstte teşekkür etmişim ama etiket olmamış sonra teşekkür etmiyorsun diyorsun. .ss

Azıcık düşürdüğüm dediğin 6 puan mıydı. .ss @denizz19

Bir de fena puan vermedim diyor 4 mü fena değil lan 😡😡😡😡😡

@soo bu hafta puanı düşürmüşsün neyse ki ben de seni düşürdüm nazar boncuğu olsun diyelim artık.

@sokak sanati totem yapmıştım ben. Sana düşük verdiğim de sen bana yüksek veriyordun o yüzden, tamamen tesadüfmüş meğer

@Felon oyları
1 Ariane Grande (şarkı mı ritim mi anlamadım)
2 Nilüfer (kötü gidişi sürdürüyor)
3 Sibel Can ( kötüler olmasa elenirdi)
4 Shakira (klip hoşuma gitti)
5 Cem Karaca
6 Neşet Ertaş
7 Candan Erçetin
8 Ajda Pekkan
9 Gökhan Türkmen
10 Fettah Can
11 Deniz Seki
12 Ziynet Sali
13 İrem Derici