MusicSurvivor 3. Sezon | Yarı Final Anket - Sohbet ve Oylama Konusu

MusicSurvivor All Star'da 3. Sezondan Hangi 2 ismi Görmek İstersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
MUSİCSURVİOR YARI FİNAL HAFTASI

MusicSurvivor'da finale bir adım kaldı. Bu son adım olan Yarı Final haftasına Çeyrek Finalde Atiye'nin elenmesi ile kalan 3 şarkıcı Burcu Güneş, Hande Yener ve Serdar ortaç olmuştur.

Yarı Final Haftasına kalan yarışmacıların bir sonra ki adım olan finalde kullanacakları puanlar ise şöyle;
YarışmacıŞarkıcıPuanı
Denizz19Hande Yener19
BullySerdar Ortaç11
Çiğdem-Burcu Güneş7

***Yarı Finalde oylamaya katılma ile ilgili bir sınırlama yoktur. Herkes katılabilir. Aynı şekilde anketede.
*** Oylama süreside, Anket süreside 2 gündür. Cumartesi 22.00'da ankette, oylamada sona erecektir.
***Yarışmacılar istedikleri yarışmacıyı oylamaya yada ankete davet edebilirler. Yada bana iletebilirler bende davet edebilirim.

OYLAMA;

@OzaN @GunesinOglu @sürgünüm @berkann @mrt-06 @Çiğdem- @denizz19 @Bully @sokak sanati @vadikızı @RevaN @Harunnn60 @S.G.A.T. @Tzira @cookies @HachiKo @Billy Kane @ozgur2113 @Yiğitt @harzemliişah @cevaa @adımutlulukk @xemrexxx @EnveR @gözlemci @CastieL.06 @Jonsnow @Aserat @batuhankaralar @Ahmad @yatutarsa @Amoureux @*YıldırıM* @olizvel @china_shangai @Maskeli Fedai @EFE UYSAL @BesaleT

MUSİCSURVİVOR ALL STAR ANKETİ İLE İLGİLİ KISA BİLGİ;

Uzun bir maraton olan MusicSurvivor'ın 3. sezonunda toplam 17 yarışmacı yarıştı.
Bu 17 yarışmacıdan 4 tanesi (Atiye, Serdar Ortaç, Hande Yener, Burcu Güneş) bilindiği üzere Eylül ayında yapılacak olan MusicSurvivor All Star'ında yarışmaya Çeyrek finale kaldıkları için hak kazandı. Bu sezondan 6 adet yarışmacının All Star'da yarışacağını biliyoruz. Geriye kalan 2 yarışmacıyı şimdi yarı final haftasında siz belirleyeceksiniz.

HAFTANIN SUNUCULARI;

Herkes soruyor, sokak sanati'nın favorileri kimlerdir diye. Bende tüm favorilerimi bir araya getirdim. Haftanın sunucusu yaptım.:A

Büyük Kraliçe Beren Saat;

beren-saat-den-duygulandiran-mesaj-15.jpg

Survivor ve Survivor All Star Şampiyonu TURABİ ÇAMKIRAN

survivor-turabi-camkiran_199560370854c6382f62018.jpg

Yine bir Queen.:love1: RIHANNA

rihanna.jpg

Stili ile gönlümüzde yer almış AYŞENUR BALCI;

aysenur-balci-podyumdan-acil-ask-araniyor-setine-transfer-olduac0f155b7064b6598def.jpg

Ağzını yaya yaya konuşması ve tarzı ile beni benden alan ÖZDEN CERRAHOĞLU;

bu-tarz-benim-%C3%B6zden-cerraho%C4%9Flu-kimdir.jpg

Nahoş sesiyle bir sihirbazdır o; LANA DEL REY

lana-del-rey-havadisleri_130652002817579826.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok değerli şarkıcılar var ankette gülben ergen falan severim
en önemlisi çok sıkı kıraç hayranıyımdır ama kıraç seçilsede @xemrexxx yönetmiceğini açıkladı oyüzden başka şarkıcıları olmayan @Ahmad ve @ozgur2113 bence çokta iyi yarıştılar göksele genelde bende iyi puanlar verdim seksendörte 1-2 şarkı hariç veremedim ama
2 üyede bu şarkıcılarla all starda olmayı bence hak ettiler tercihlerim böyle :-):-):-) diğer arkadaşlara başarılar ;););)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
çok değerli şarkıcılar var ankette gülbene rgen falan severim
en önemlisi çok sıkı kıraç hayranıyımdır ama kıraç seçilsede @xemrexxx yönetmiceğini açıkladı oyüzden başka şarkıcıları olmayan @Ahmad ve @ozgur2113 bence çokta iyi yarıştılar göksele genelde bende iyi puanlar verdim seksendörte 1-2 şarkı hariç veremedim ama
2 üyede bu şarkıcılarla all starda olmayı bence hak ettiler tercihlerim böyle :-):-):-) diğer arkadaşlara başarılar ;););)
Emre.:eek::eek::eek:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ne alakasız isimler olmuş sunucular. :F Hayal ettim hepsini bir stüdyoda cidden komedi. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
cnm ben emre aydınla kıraçı sunucuları yok diye tercih etmedim onları yönetenler yok diye yoksa en başta kıraçı seçerdim ama ben olaya şöyle bakıyorum all starda 40 kişi falan olucakmısız
yarışmada 3 sezon yarışan arkadaşlar dışarıda kalıpta hiç yaırşmayanlardan all stara olmaları bence biraz şeyy kaçıyor yarışmayan arkadaşlarda all starda olsun boşta şarkıcıları zaten alıyorlar ama ben yarışan üyelerin boşta kalmasına üzülüyorum @xemrexxx oyüzden yıldızla katılmayıp boşta kalmasına üzülmüştüm şimdi @Ahmad ve @ozgur2113 dışarıda kalırken sunucusu olmayan şarkıcılar gitsin istemem benim önceliğim sunucusu olan şarkıcılar olur :-):-):-)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım. 3-1 arasında puan verdim.:X

Hande Yener fve Burcu bu hafta muhteşemdi.
Serdar 1 tık altta kalmış. Ama oda güzel şarkı seçmiş.:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
cnm ben emre aydınla kıraçı sunucuları yok diye tercih etmedim onları yönetenler yok diye yoksa en başta kıraçı seçerdim ama ben olaya şöyle bakıyorum all starda 40 kişi falan olucakmısız
yarışmada 3 sezon yarışan arkadaşlar dışarıda kalıpta hiç yaırşmayanlardan all stara olmaları bence biraz şeyy kaçıyor yarışmayan arkadaşlarda all starda olsun boşta şarkıcıları zaten alıyorlar ama ben yarışan üyelerin boşta kalmasına üzülüyorum @xemrexxx oyüzden yıldızla katılmayıp boşta kalmasına üzülmüştüm şimdi @Ahmad ve @ozgur2113 dışarıda kalırken sunucusu olmayan şarkıcılar gitsin istemem benim önceliğim sunucusu olan şarkıcılar olur :-):-):-)
ay donu zilli mesajlarına bak mesajların :bağır:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim de oylarım Seksendört ve Göksel'den yana oldu.

Karabiberim efsanesine desteklerinizi bekliyorum nostaljiye sahip çıkılmalı. :bhr: :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Emre Aydın ve Kıraç olmalı bence, Kıraç neyse de Emre Aydın kesin olmalı :D

Bu arada Berenim ne kaa güzel gülüyor öyle aman nazar değmesin, malum Kösem haberi asılsız çıktı Allah @xemrexxx'in şerrinden korusun :D

MS oylarımı da kullandım, finale kalmasını istediğim kişileri zaten az çok çıkarmışsınızdır umarım onlar çıkar :D

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy allah biliyor yarı finale hande serdar ve burcuyla ben kalmak istiyordum çünkü kalan şarkıcılardan serdarı hep desteklemişimdir
haneyide ikisinede hiç düşük sanırım vermedim burcununda yarı finalde olması gerektiğini düşünüyorum @Bully ve @denizz19 sizlerle yarı final heyecanını yaşamaktan memnunum buraya gelene kadar herkesi yedik artık birbirimizi yiyecez başka kimse kalmadı :A:A:A

ayy şaka bir yana üçümüzden hangi ikili finale çıkarsa ben sevinirim bu hafta elenmekten korkmadığım tek haftadır şu 3 şarkıcıda finali hak ediyor hangi ikili çıkarsa çıksın ben alkışlarım elenme kaygım olmadan ilk haftamı yaşıyorum belkide ilk 3 sezonda ilk defa başarılar ;););)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@sokak sanati konuyu begenecektim ama o direkçiyi yani Turabi yi görünce vazgeçtim. :ppp:
Beren ve Rihanna dışında gerisi önemli değil. :love1:

Göksel ve Toygar Işıklı için oy verdim. Emre Aydın için de verirdim ama 2 oy kullanabiliyormuşuz. @sokak sanati :bağır:

Son düzenleme: