MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
seçilen 3 kişiyie alıcaksın ben yıldızı tek keliemde kullanmyıorum bengüyüde katıyorum bizimd erdimiz seçline 3 kişiyide alıcaksın @denizz19 bizimd ediğimiz şey bu kim seçilrise seçilsin burdakı 3 kişide gelicek
Ben haksızlık yapıyormuşum çekilsene hadi.Ben sen değilim hatamı düzeltirim.Hala bir cevap veremedin.Sen orada Çakır ın kazanması için oy topladın.Eğer ben haksızlık yapacak olsam tüm oyları özel mesajla toplarım.Ya da ne bileyim Yıldız hariç herkese oy atın derim.Öyle bir şey dedim mi ? Hayır demedim.Sadece senin Yıldız a değil Emre'ye attığını düşünüyorum.

Mesajları okudum, olaya dahil olmak istemezdim ama söylemek istediğim birkaç şey var. Öncelikle eğer 9 kişi denildiyse 9 kişi çıkacaktır kimsenin hakkı yenilmemeli. Bu konuda Çiğdem'e katılıyorum

Ama şöyle de bir şey var ki GunesinOglu'nun da dediği gibi bana göre Çiğdem sırf Yıldız Tilbe'yi düşünerek bunları söylüyor. Ama daha hiçbirşey belli değil oylama bitmedi daha belki Yıldız Tilbe ilk 3'ten çıkacak belki başka şeyler olacak ama Cengo'nun da dediği gibi Yıldız Tilbe arkadaşının yarışmacısı diye bu kadar savunması bana yanlış geliyor.

Başka bir yarışmacı olsa acaba aynısını der miydi merak ediyorum. Mesela Duman, MFÖ, Teoman gibi birileri?

Mesajları okudum, olaya dahil olmak istemezdim ama söylemek istediğim birkaç şey var. Öncelikle eğer 9 kişi denildiyse 9 kişi çıkacaktır kimsenin hakkı yenilmemeli. Bu konuda Çiğdem'e katılıyorum

Ama şöyle de bir şey var ki GunesinOglu'nun da dediği gibi bana göre Çiğdem sırf Yıldız Tilbe'yi düşünerek bunları söylüyor. Ama daha hiçbirşey belli değil oylama bitmedi daha belki Yıldız Tilbe ilk 3'ten çıkacak belki başka şeyler olacak ama Cengo'nun da dediği gibi Yıldız Tilbe arkadaşının yarışmacısı diye bu kadar savunması bana yanlış geliyor.

Başka bir yarışmacı olsa acaba aynısını der miydi merak ediyorum. Mesela Duman, MFÖ, Teoman gibi birileri?
Ben hep 8 kişi dediğimi hatırlıyorum ama şimdi burada 3 dediysem.9 kişi çıkacak o zmaan bazıları haksızlık yapsa da öyle olacak o zaman ne yapalım

o üyeleri kapsamıyor burdakı şarkıcılar üyeleri kapsıyor
bengü 3.oldu diye alamzsan vadikızını kapsar

yılız 3.oldu diye almazsan @xemrexxx i kapsar ve sırf yılız 3.oluyor iye almıcaksın gruru olan herkes bırakır yaırşmayı ben öyle yapıcam öyle birşey olursa bukadar şeye tahallmul göstermem ben @denizz19 ve @Bully @mrt-06 sizdende bunu bekelrim diğerlerindende tabikide
helal olsun kız :F

Ben hep 8 kişi dediğimi hatırlıyorum ama şimdi burada 3 dediysem.9 kişi çıkacak o zmaan bazıları haksızlık yapsa da öyle olacak o zaman ne yapalım
Benim için 8 veya 9 fark etmiyor. Öyle söylediğini hatırlamıyorum ama hatırlayanlar vardır diye söylüyorum. Ama diğer konuda da sana katılıyorum bir yandan da. :)

Ben haksızlık yapıyormuşum çekilsene hadi.Ben sen değilim hatamı düzeltirim.Hala bir cevap veremedin.Sen orada Çakır ın kazanması için oy topladın.Eğer ben haksızlık yapacak olsam tüm oyları özel mesajla toplarım.Ya da ne bileyim Yıldız hariç herkese oy atın derim.Öyle bir şey dedim mi ? Hayır demedim.Sadece senin Yıldız a değil Emre'ye attığını düşünüyorum.
emreyi düşünsem ben murat bozu enden seçeyim suan yıldızın rakibi 2.sıra için ben abstan beridir murat boz ve yıldız tilbe diyorum
diğerlerini düşünmüyorum bunu hep söyledim murat bozla yılız diye muratı seçip yıldızı enden zora soktum ozaman

ankette seçilen 3 kişiyi alamzsan tepkimi koyucam bu haksızlığa ben göz yummam sözümde burda dursun ankette seçilen 3 kişiyi alamzsan eğer ben hiçbir yarışmada olmcuam sözümü yersem yüzüme vurun bu yazımıda burda tutun silmicem

@denizz19 @xemrexxx @vadikızı şahit olsun

Yarışmaya alınmıyorsun senin yerine Kahtalı Mıçeyi alacakmış GüneşinOglu :F
Cengo 2.sezondan 8 kişi alacam yani oylamadan yüksek alan 2 kişiyi alacam All Star'a diyor ama Çiğdem de daha önce 3 dediğini, Yıldız şuan 3. diye onu istemediğini ve bu yüzden 2 kişi istediğini söylüyor. :D
[HASHTAG]#BoyunPosunDevrilsinCengo[/HASHTAG] nedir bu yıldız düşmanlığın 30 yıllık şarkıcıyı almıyorsun dünkü çocukları alıyorsun .ss

[HASHTAG]#BoyunPosunDevrilsinCengo[/HASHTAG] nedir bu yıldız düşmanlığın 30 yıllık şarkıcıyı almıyorsun dünkü çocukları alıyorsun .ss
Yıldız düşmanlığım yok eğer hakkediyor yarışsın zaten ama Çiğdem in sırf senin yüzünden savunması bana yanlış geliyor.

Bir önce ki konuya bakın cengo önceki konuda kac kisi alınacağının sayısını yazmışti. :D çözüm bu kadar basit. :D

Cengo 2.sezondan 8 kişi alacam yani oylamadan yüksek alan 2 kişiyi alacam All Star'a diyor ama Çiğdem de daha önce 3 dediğini, Yıldız şuan 3. diye onu istemediğini ve bu yüzden 2 kişi istediğini söylüyor. :D
anketi görmüyormusun all stara 3 kişi alınsın anketi bu anketi benmi açtım cnm yapma allah aşkına yıldız 3.olursa almıcak @xemrexxx
bunada ben msüade etmem bengüs eçilrise lıcak anket zaten 3 kişi için açılmıs kendinde görüyorsun @ozgur2113

anketi görmüyormusun all stara 3 kişi alınsın anketi bu anketi benmi açtım cnm yapma allah aşkına yıldız 3.olursa almıcak @xemrexxx
bunada ben msüade etmem bengüs eçilrise lıcak anket zaten 3 kişi için açılmıs kendinde görüyorsun @ozgur2113
3 kişi alınacak gibi bir şey yazmıyor.3 şarkıcı seçebilirsiniz yazıyor.