MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Ben Emre yi boşta bırakacağım gibi bir şey demedim.Ama sen Yıldız a Emre için oy veriyorsun net

Ben Emre yi boşta bırakacağım gibi bir şey demedim.Ama sen Yıldız a Emre için oy veriyorsun net
ben hiçbir şekilde oylamaya müdele etmedim sonucları bekliyoruz sen yıldızı almamak için 3.oldu halde alamzsan seni tanımam daha bukadarınada izin vermem bu ankete bizim bir etkimiz olmadı herkese sorr tüm oy verenelre sor ben murat bozuda seçtim yıldızın rakibi olu halde seçtim murat bozu

Olaya müdahil olmak istemem ama söylemezsem içimde kalır biz 3 kişi seçtik bu anketten ve dolayısıyla 3 kişinin de all starda olması gerektiği bariz bir gerçek. Eğer zaten 2 kişi alacaksan o zaman hangi iki kişi çıksın anketi olmalıydı ben olaya sadece dış göz olarak bakıyorum bilginize içimde kalacağına dışarıya çıksın

ankete yıldızı almıcağını söylediği için haksızlık yapamazsın diye çok tartıstık 9 kişi dediğine hepimiz sahitiz anketide 3 kişiden açtık sırf yıldız 3. oluyor diye seçildiği halde almıcak bengü 3.olursa alıcak

3.sezondna hemen çekilirim all starada katılmam sırf ayrısma için bukadar haksızlığa ben göz yummam aynı şeyi sizdende beklerim onuda söyliyim bukadar yeter yani

Ee buyur çekil

Ayrıca ben Yıldız ı almayacağım gibi bir şey demedim.Senin sırf Emre girsin diye Yıldız a oy verdiğini söylüyorum ve bunun da hile olduğunu belirtiyorum.

İyi bari Mustafa Sandal bu sezon yok rakip olarak
şaka bir yana GüneşinOğlu'nun haksızlık yapmayacağını umuyorum benim umrumda değil Yıldız çıkmış çıkmamış ama ortada haklılık durumuyla incelersek 3 kişinin çıkması gerekiyor.

Ben herhangi bir haksızlık yapmıyorum ama bunu Çiğdem in söylemesi çok saçma çünkü kendisi KVP'de Çakır kazansın diye oy toplayan biriydi.Bak seninkini kaale alırım çünkü objektif biri olduğunu biliyorum.

benim dediğim şey çok açık şeçilen 3 kişide çıkkıcak kim seçilirse seçilsin kimseye bir müdalem olmadı benim ama yıldız 3.olursa 2 kişi alıcak başkası 3.olursa 3 kişi alıcak bunu yaparsa bir yarışma için bukadarına ben göz yummam sizde naparsanız yapın

Burada da bir noktaya değinmek istiyorum tamam Çiğdem'i o yönden eleştirmen senin açından doğru olabilir o konuda sıkıntım yok. Ama Çiğdem'in kendince yaptığı bir hatayı burada gözler önüne sermen yanlış bence insanların hataları yüzlerine vurulmamalı ya da özelden söyleyebilirsin bunları.

Önce söyledim ama orada cevap vermeyince burada dedim.

İnsanların senin hatalarını söylemesi üzerine hemen o söyleyen kişinin bir hatasını ortaya çıkarman gerekmiyor ama. Burada bir sorun aranır o durumlarda.
Çiğdem teyzen yaşında kız

5 puan bekliyordum senden
ama 3 vermişsin belki de 2

o üyeleri kapsamıyor burdakı şarkıcılar üyeleri kapsıyor
bengü 3.oldu diye alamzsan vadikızını kapsar

yılız 3.oldu diye almazsan @xemrexxx i kapsar ve sırf yılız 3.oluyor iye almıcaksın gruru olan herkes bırakır yaırşmayı ben öyle yapıcam öyle birşey olursa bukadar şeye tahallmul göstermem ben @denizz19 ve @Bully @mrt-06 sizdende bunu bekelrim diğerlerindende tabikide

Benden bekleme.

Daha çok beklersin

Bak yaptığın kışkırtma işte.Ben Yıldız ı almayacağım gibi bir cümle dedim mi ? Demedim.Hata yaptıysam düzeldtirim.Ayrıca haksızlık üyeleri kapsıyor ve kapsamıyor diye ikiye mi ayrılıyor.Çekilirsen çekil işte şimdi.Yani umrumda olmazsın

Ayyhh daralttınız beni ne haliniz varsa görün!!!!!!******1!!!010101010110q****

seçilen 3 kişiyie alıcaksın ben yıldızı tek keliemde kullanmyıorum bengüyüde katıyorum bizimd erdimiz seçline 3 kişiyide alıcaksın @denizz19 bizimd ediğimiz şey bu kim seçilrise seçilsin burdakı 3 kişide gelicek