MusicSurvivor 3.Sezon | 6.Hafta Sonuçları

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
artık bizimde ağırlığımızı koymamızın zamanı geldi cnm düşük parçaları çıakrdım elimden bu haftayla birlikte bu yarışta bizde varız diyecez inş:-)

serdarında bu ahftakı parçasını biliyorum sende iddalısın:-):-):-)
Beğendin mi kızz şarkımı. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
artık bizimde ağırlığımızı koymamızın zamanı geldi cnm düşük parçaları çıakrdım elimden bu haftayla birlikte bu yarışta bizde varız diyecez inş:-)

serdarında bu ahftakı parçasını biliyorum sende iddalısın:-):-):-)
Final puanı almanı isterim bu hafta, bu şarkı hak ediyor. :D

Ama benim şarkım da hak ediyor en sevdiğim Serdar şarkısıyla gelecem, bakalım zor bir hafta olacak anlaşılan. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,083
Puanı
1,061
ilk defa bukadar zorlandığımız bir hafta yaşadım elenmekten bile ucuz kurtuluk çok şükür atlattık bu haftayıda :bhr:
7.haftaya efsane bir burcu parçasıyla katılıyorum başarılar herkese;)
@GunesinOglu @vadikızı @BesaleT @Aserat @Maskeli Fedai
@Harunnn60 @berkann @cookies @HachiKo @Tzira @Bully @denizz19 @ozgur2113 @Ahmad @sokak sanati @dizi kolik @OzaN @xemrexxx @EFE UYSAL
ilk defa bukadar zorlandığımız bir hafta yaşadım elenmekten bile ucuz kurtuluk çok şükür atlattık bu haftayıda :bhr:
7.haftaya efsane bir burcu parçasıyla katılıyorum başarılar herkese;)
@GunesinOglu @vadikızı @BesaleT @Aserat @Maskeli Fedai
@Harunnn60 @berkann @cookies @HachiKo @Tzira @Bully @denizz19 @ozgur2113 @Ahmad @sokak sanati @dizi kolik @OzaN @xemrexxx @EFE UYSAL
tam point :bhr:

barış akarsu kaçıncı olmustu galiba derece elde etmişti @xemrexxx barış akarsuylada katılabilir ilk sezondan iyi bir sıralama yaptı diye hatırlıyorum (b)(b)(b)
6.ydım ama ben yıldızı istiyom barışı değil :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,083
Puanı
1,061
Teoman kesinlikle hakkediyor.

@xemrexxx 'i çok sevdiğini biliyorum.All Star'da olacaktır ama Yıldız Tilbe olmayacak ondan eminim.
programdaki şikeleri bir bir açıklıcam görürsün sen.ss [HASHTAG]#GunesinOglununKarisiCigdemOlsun[/HASHTAG]

ay dur şu an protesto yapıyorum 25 yıldan fazla süredir yer alan yıldızımı almamış cengo .ss [HASHTAG]#GunesinOglununKarisiCigdemOlsun[/HASHTAG] [HASHTAG]#BoyunPosunDevrilsinGunesinOglu[/HASHTAG]

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
programdaki şikeleri bir bir açıklıcam görürsün sen.ss [HASHTAG]#GunesinOglununKarisiCigdemOlsun[/HASHTAG]

ay dur şu an protesto yapıyorum 25 yıldan fazla süredir yer alan yıldızımı almamış cengo .ss [HASHTAG]#GunesinOglununKarisiCigdemOlsun[/HASHTAG] [HASHTAG]#BoyunPosunDevrilsinGunesinOglu[/HASHTAG]
Tamam et protestonu melunn.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,470
Puanı
1,061
Oylama zamanı 2 dün değilmiydi?
Böyle elenmek üzücü ama Kayahan`la şansım yoktu zaten forumla...Şimdi çıkmam lazım.Oy veren herkese teşekkkürler.Detaylı yorumunu akşam yapicam.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,470
Puanı
1,061
Bu arada oy verseydim de şu durumda elenecektim,çünkü Atiye`nin Deli Ya`si ilk 3 için aklımda vardı.Geçmiş olsun.Tarz meselesi...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,470
Puanı
1,061
Sabahlar Uzak güzel şarkıydı,ama elendi.Hem de böyle bir haftada.Geçen sezon da böyle olmuştu.Forumda bir çok üyenin sevdiği bir tarz var ve bu tarzın dışındaki şarkılara ,fazlasıyla soğuk yaklaşıyorlar.Mesela katıldığınız şarkıcının çok bilinmeyen,ama dinledikçe insanın içine işleyen bir şarkısı varsa,o şarkıyı kullanmak intihar gibi.Elenmeniz ve oylamada art-arda 1 puanlarla karşılaşmanız kesin.Dediğim gibi forumda üyelere yabancı gelen,yadırganan şarkılara 0 toleransla yaklaşılıyor.Bu da açıkçası bence yarışmanın kalitesini ve heyecanını düşürüyor.
İlk 3 için için adaylarım Hande,Göksel ve Bully farkıyla Serdar Ortaç).Şampiyonluksa Hande Yener`in gibi:)
Herkese bol şanslar.İlerleyen haftalarda jüri de olmak isterim ayrıca:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sabahlar Uzak güzel şarkıydı,ama elendi.Hem de böyle bir haftada.Geçen sezon da böyle olmuştu.Forumda bir çok üyenin sevdiği bir tarz var ve bu tarzın dışındaki şarkılara ,fazlasıyla soğuk yaklaşıyorlar.Mesela katıldığınız şarkıcının çok bilinmeyen,ama dinledikçe insanın içine işleyen bir şarkısı varsa,o şarkıyı kullanmak intihar gibi.Elenmeniz ve oylamada art-arda 1 puanlarla karşılaşmanız kesin.Dediğim gibi forumda üyelere yabancı gelen,yadırganan şarkılara 0 toleransla yaklaşılıyor.Bu da açıkçası bence yarışmanın kalitesini ve heyecanını düşürüyor.
İlk 3 için için adaylarım Hande,Göksel ve Bully farkıyla Serdar Ortaç).Şampiyonluksa Hande Yener`in gibi:)
Herkese bol şanslar.İlerleyen haftalarda jüri de olmak isterim ayrıca:)
Ben Kayahan'ın bu şarkısını severim ama bu hafta düşük vermek durumunda kaldım. :( Önceki haftalarda iyi puanlar vermiştim ama Kayahan'ı severim ben keşke Gönül Sayfam, Bir Aşk Hikayesi ya da Emrin Olur'dan birini kullansaydın. En azından en iyi şarkılarını kullanıp öyle elenmiş olurdun. :)

Bu arada Bully farkıyla derken, açar mısın onu biraz :A