MusicSurvivor 3.Sezon | 4.Hafta

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim için Göksel'in kötü şarkısı yok, sadece iddiasızdı ama yine çok iyiydi. @Ahmad

@ozgur2113 84'ün çok iyi şarkıları var diğer haftalarda kullanacağını biliyorum, ama bu hafta sevemedim.

@Bully Serdar'ı bu hafta beğendim, recapsız dinledim.

@dizi kolik Gülbende çok iyiydi.

Oylarımı buna göre kullandım:)
Oylarimi verdim sonunda :)

Serdar Ortaç yani @Bully i ilk defa sevdim ;)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğendiğinize sevindim. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
Şarkıları dinlemeye başlıyorum.Bağlantı Sorun yine sürüyor bende.Youtube`dan dinlicem :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- bi tarafım kabardı.:cool: :F Taylor'ın böyle şarkılarının ilgi görmesi gerçekten şaşırtıcı ve sevindirici.:D Biraz daha devam edeceğim galiba.:Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,682
Puanı
1,061
Şarkıları dinlemeye başladım, recap sürelerini bulana kadar canım çıktı bir dahakine Dailymotion'a yükle @GunesinOglu Youtube'a yüklediğinde her şarkı ayrı ayrı telif verir, özellikle o şarkı netdmüzik'te varsa kesinlikle anında iptal olur.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bende beğendim bu hafta iyi puan verdim[emoji4]

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Uzun zamandır bakmıyorum bende yazayım bişiler. Şarkının hepsini dinlemek kötü olmuş. :(

Seksendört. Şarkının çoğunluğu ritim ile geçti. :(
Wiz Khalifa, şarkıcıyı kim seçmişse iyi yürek yemiş. :D
Kıraç, Dizi aklıma geldi bir an izleyince, güzel şarkı.
Berkay, ilk defa durdum ismini ama şarkı tanıdık geliyor, fena da değil. Sesi güzel ama.
Gülben, Uzun yol şarkısı, bayağı dinlerdik zamanında. :D Günün iyilerinden.
Göksel, ismi çok şirinmiş. :D Şarkı çok slow diyecekken karar değişikliği müziği indirmeyi düşünüyorum, bayağı sağlam. Edit: Listeye aldım bile, kimin sanatcısıysa teşekkür ettim.
Kayahan, kayahanı isim olarak biliyorum sadece, rock sanatcısı tipi varda çok yumuşak kalmış, pek beğendmedim gibi.
Emre Aydın, çok iyi şarkı abi. Kim seçtiyse birinciliğe gözünü dikmiş bu hafta.
Atiye, atiye eğlenceli parcalar çalar normalde, ama burada orjinaline yaklaşamamış bile sonunculuğa oynar?
Taylor, kim seçtiyse çok aramışmı diye merak ettim. :D Şarkıyı ben severim ama çok kıyıda köşede.
Burcu Güneş, Sesi bildiğin ciddi ciddi Sertap erener? Şarkıyı beğenmedim malesef. :(
Hande, Abi hem klip hem şarkı bildiğin Lady Gaga kopyalaması. Şarkıyı çok başarılı buldum ama ciddi özenilmiş, klip tipleme, ses tonlaması.
Serdar Ortaç, Türkiye Serdar ortaç dönemini çok zor atlattı, yorum yapmacağım :(

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Uzun zamandır bakmıyorum bende yazayım bişiler. Şarkının hepsini dinlemek kötü olmuş. :(

Seksendört. Şarkının çoğunluğu ritim ile geçti. :(
Wiz Khalifa, şarkıcıyı kim seçmişse iyi yürek yemiş. :D
Kıraç, Dizi aklıma geldi bir an izleyince, güzel şarkı.
Berkay, ilk defa durdum ismini ama şarkı tanıdık geliyor, fena da değil. Sesi güzel ama.
Gülben, Uzun yol şarkısı, bayağı dinlerdik zamanında. :D Günün iyilerinden.
Göksel, ismi çok şirinmiş. :D Şarkı çok slow diyecekken karar değişikliği müziği indirmeyi düşünüyorum, bayağı sağlam. Edit: Listeye aldım bile, kimin sanatcısıysa teşekkür ettim.
Kayahan, kayahanı isim olarak biliyorum sadece, rock sanatcısı tipi varda çok yumuşak kalmış, pek beğendmedim gibi.
Emre Aydın, çok iyi şarkı abi. Kim seçtiyse birinciliğe gözünü dikmiş bu hafta.
Atiye, atiye eğlenceli parcalar çalar normalde, ama burada orjinaline yaklaşamamış bile sonunculuğa oynar?
Taylor, kim seçtiyse çok aramışmı diye merak ettim. :D Şarkıyı ben severim ama çok kıyıda köşede.
Burcu Güneş, Sesi bildiğin ciddi ciddi Sertap erener? Şarkıyı beğenmedim malesef. :(
Hande, Abi hem klip hem şarkı bildiğin Lady Gaga kopyalaması. Şarkıyı çok başarılı buldum ama ciddi özenilmiş, klip tipleme, ses tonlaması.
Serdar Ortaç, Türkiye Serdar ortaç dönemini çok zor atlattı, yorum yapmacağım :(
Oy kullanmayı düşünseydin keşke :A