MusicSurvivor 1. Sezon Kazanan "denizz19"!

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
O dünkü olayda kızdığım için yazdıklarına cevap yazmadım hatta Bully ile de konuştum bu durumu ama şimdi açıklamak istedim sana da. @sokak sanati sürat yapma bana şimdi iki gün sonra ikimizde ne gereksiz tartışmışız diyeceğiz en azından ben kendimi biliyorum kırdıysam özür dilerim yanlışım olduysa sana karşı ben çabuk parlarım ama çabuk sönerim :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel bir etkinlik oldu jüri olarak bulunmak da keyifliydi benim açımdan. :)

Sıla zaten başından beri en büyük favoriydi bana göre. @denizz19'a tebrikler. :)

Rihanna'nın finale kadar yükselmesi yabancı müziğe çok fazla ilgi olmayan forumda önemli bir başarıydı tebrikler @sokak sanati :)

Erken elenenlerden beni en çok üzen Katy Perry ve özellikle de Barış Manço oldu. Şahsen Barış Manço'nın finale kadar gidebileceğini düşünüyordum ve gitmesi gerekirdi de. Barış Manço'yu forumda pek sevmeyen kişilerin olduğunu görmem de beni çok şaşırttı diyebilirim.

Şebnem Ferah'ın da erken elenmesi sürprizdi, Barış Akarsu'nun çok ilerilere kalması önemli başarıydı.

Beethoven gibi dev bir müzisyenin de etkinlikte olması, farklı bir tat kattı. :)

İkinci sezonda görüşmek üzere...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Kazandigin icin tebrikler @denizz19 Sila'nin Türkiye'nin cok önemli bir sanatci oldugu bir kez daha kanitlandi. :)

Rihanna ile ikinci oldun tebrikler @sokak sanati

Bu ilk sezondan gereken dersleri cikarip ikinci sezonu pürüzsüz gecirmek dilegiyle @Cengo güzel bir format kazandirdin foruma. :)

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@Yakamoz-Asi evet gereken dersleri çıkarttım.Baştan kuralları koyacağım.Finalde yine aynı şeyi yapacağım.Eğer biri yarışmaya bilmiyorum ama ... o kişiyi destekliyorum diye gelirse kabul etmeyeceğim şimdiden diyeyim de :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi birde tek tek teşekkür edeyim tebrik edenleri Sağolun @sokak sanati @xemrexxx @Ahmad @Çiğdem- @-potterhead- @ABAY_06 @Harunnn60 @Yakamoz-Asi @OzaN tekrar teşekkürler :)

@Maskeli Fedai @aserat54 @Yiğitt sizlere de teşekkürler :)
cnm ben kendi adıma konuşayım 15 haftayıda ele alırsak sana en değerli verdiğim oy yarı finalde oldu bence 14.haftada final oyundan daha önemiydi sana yarı finalde kullandığım oy çünkü finalde sana kullanıp kullanmamam birşeyi değiştirmedi

ama yarı finalde sen gülşenle eşit oy alıp düello kaldın ben eğer yarı finalde sana 2 gülşene 1 vermeseydim yanı gülşene 2 sana 1 verseydim düelloya bile kalmadan yarı finalde direk elenicektin bende sana hep düşük veren biri oalrak durdum durdum 1 defa destekledim ama o desteklemem sayesindede yarışmayı kazandın gülşene 2 versem yarı finalde gitmiştin evet 1 defa destekledim belki seni ama o desteklediğim hafta sayesinde şampiyon oldun cnm hahaha turnayı tam gözünden vurdum yanı o 1 haftayla tüm haftaları kesinlikle telafi ettiğimi düşünüyorum :F:F:F

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
cnm ben kendi adıma konuşayım 15 haftayıda ele alırsak sana en değerli verdiğim oy yarı finalde oldu bence 14.haftada final oyundan daha önemiydi sana yarı finalde kullandığım oy çünkü finalde sana kullanıp kullanmamam birşeyi değiştirmedi

ama yarı finalde sen gülşenle eşit oy alıp düello kaldın ben eğer yarı finalde sana 2 gülşene 1 vermeseydim yanı gülşene 2 sana 1 verseydim düelloya bile kalmadan yarı finalde direk elenicektin bende sana hep düşük veren biri oalrak durdum durdum 1 defa destekledim ama o desteklemem sayesindede yarışmayı kazandın gülşene 2 versem yarı finalde gitmiştin evet 1 defa destekledim belki seni ama o desteklediğim hafta sayesinde şampiyon oldun cnm hahaha turnayı tam gözünden vurdum yanı o 1 haftayla tüm haftaları kesinlikle telafi ettiğimi düşünüyorum :F:F:F
Yok elenmiyordun yine düello oluyordu @denizz19 kanma buna.Halk oyu olsa tamam diyeceğim ama jüride farkı açmıştın zaten.Yani @Çiğdem- etkilemedi :F

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Tebrik ediyorum @denizz19 iyi seçimlerle emin adımlarla yürüyerek zirveye ulaştın , ben bekliyordum açıkcası, Ama @sokak sanati nın finale kadar gelmesi beni şaşırttı kaldı ki forumda yabancı şarkıdan daha ziyade türkçe hayranlığı var tebrik ediyorum ikinizide ayrıca yarışma da iyi fikirdi @Cengo yu da tebrik etmek gerekir.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
@sokak sanati beni yabancı şarkı düşmanlığına itmene gerek yok. Oylar her hafta şeffaf bir şekilde açıklandı. Beğenmediğim şarkıya yüksek puan verme zorunluluğum yok, ki her hafta mutlaka bir yabancı şarkıya yüksek puan verdim. Eğer bir şarkıya düşük verdiysem onu beğenmediğim içindir, yoksa düşmanlık falan asla yok. O zaman ben de 2 hafta üst üste birinci olduktan sonra neden elendim bana karşı cephe mi kuruldu derim işin içinden çıkarım.

Birinci olan @denizz19'u tebrik ediyorum, zaten Sıla'nın en azından yarı finale çıkacağını düşünüyordum nitekim kazandı :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Tebrik ederim @denizz19 hakedilmiş bir birincilik bu genel olarak şarkılarını en çok beğendiğim sendin. :)

@sokak sanati sana da tebrikler yabancı bir şarkıcıyla ikinci olmak bence büyük başarıdır hem @xBUGRAx gelince sevinecektir bir nevi Buğra'yı iyi temsil ettin. :)