Murat Dalkılıç 'Menajerimi Ara'ya Tekrar Konuk Oluyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E5NyovkVUAUqCEA

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'nın yeni bölüm konuğu belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini; Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Özge Borak, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne Murat Dalkılıç konuk oluyor.

Dalkılıç, daha önce 15. bölümde dizide yine konuk sanatçı olarak yer almıştı.

Menajerimi Ara, yeni bölümüyle pazar 20.00'de Star TV'de!

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Başka konuk mu kalmadı mı ya :mad: kendisini çok severim ama önceden gelmiş birini tekrar neden çağırırsın ki

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başka oyuncu kalmadı mı ya :mad: kendisini çok severim ama önceden gelmiş birini tekrar neden çağırırsın ki
Oyuncu? Oyuncu bile değil kendisi. :A Final yapacak bir diziye doğru düzgün konuk almalarını beklemiyordum ama konuk olanları da tekrar çağıracaklarını da düşünmüyordum. :(

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Oyuncu? Oyuncu bile değil kendisi. :A Final yapacak bir diziye doğru düzgün konuk almalarını beklemiyordum ama tekrar tekrar çağıracaklarını da zannetmiyordum. :(
Pardon :A . Ne bileyim oyuncu gelip duruyor ya şaşırdım yoksa şarkıcı olduğunu biliyorum daha bunamadım :A. Ben de zannetmiyordum :(

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Çağatay Ulusoy, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre gibi isimleri alacak paraları kalmadı. :A
Çok güzellerdi :bhr: . Evet kalamdı
İyi bir konuk, en azından ilk defa getirip uyduruk isimleri getireceklerine böylelerini getirsinler.

Ah şu dizide bir de Ayta Sözeri'yi görseydik... :(
✍✍✍

Keşke... :(
------

Melikşah gittiğinden beri konuk hikayelerinin tadı tuzu kalmadı.
Melikşah mı seçiyordu konukları Mücbirdeki mi :eek:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Dizi bu gidişle iyice gözden düşecek, finale kalmış 2 bölüm getirilen isme bak üstelik önceden konuk oldu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Finale 2 bölüm kalmışken (gerçi bu bölüm yazıldığında öyle bir durum yoktu) aynı konuk tekrar gelmeseymiş keşke. İlla daha önce gelen biri olacaksa İrem Derici'nin 4. uğrayışına razıydım. :A
------

Bu arada senaryoda hata olmuş çünkü Murat Dalkılıç daha önce geldiği bölümde Kıraç'ın oyuncusuydu Çınar'ın değil. :A