Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Tanıtım Fragmanı | Star TV

kösemin fragmanını umur turagay yapmış dizinin 3.yönetmeniymiş :) deniz koloş, Zeynep günay tan dan sonra 3.yönetmen :) kenan doğulunun kliplerini yönetmiş hep torpil bunlar :A @Çiğdem- @Harunnn60 @sürgünüm @sokak sanati @mrt-06 @cookies
tamam tamam suskunları da yönetmiş :F

YGA'dan çıktı da oranın seyircisini çekti diyorum. Offf ben bin dereden su getirmeye gidiyorum.:kiki:
ben de diyorum yga da 2.kadındı 2.si beren fgsn-aşkımemnu vb. oynamış selen ilk dizisinden hop lale devrine geçti aralarında bir fark olmalı :D

ayy hadi oradan çok beklersin :ppp::ppp::ppp:

poyraza 2 reyting fark atıyoruz starda büyük ihitmalle tutmayacak bir diziyi kara sevdayı karşımıza koyucakmış rekabet bile edemez o diziler bizimle :F:F:F
ayol poyrazın senaryosu kadar hızlı ilerleyen dizi yok o rakip sayılmaz ezel tarzı bir dizi :) güzel köylü de bitti kara sevda da rakip olamaz bence:))) ay neyse meryemin dizisi gelsin o güne ab yi götürelim:A

ayol poyrazın senaryosu kadar hızlı ilerleyen dizi yok o rakip sayılmaz ezel tarzı bir dizi :) güzel köylü de bitti kara sevda da rakip olamaz bence:))) ay neyse meryemin dizisi gelsin o güne ab yi götürelim:A
meryemin dizisinden umutlandım ben vadici senaristlerle anlamışlar ayy galiba aksiyon senaryosunda karar verdiler vadici tayfasıyla anlaştıklarına göre dizinin senaryosunun aksiyon olucağını düşünüyorum :F:F:F

meryemin dizisinden umutlandım ben vadici senaristlerle anlamışlar ayy galiba aksiyon senaryosunda karar verdiler vadici tayfasıyla anlaştıklarına göre dizinin senaryosunun aksiyon olucağını düşünüyorum :F:F:F
evet mryem polat gibi attığını vuracak inşallah bir tane de sana sıksın :F

bu arada bu foto 2 hafta önce nete düşmüştü kösem sultan stinden diye ama bilemedim belki adamın eski işi de olabilir ilker kızmazın öyleç ıkmıştı :D @Çiğdem- @sokak sanati @sürgünüm @-potterhead- @Harunnn60 @cookies
AHFClIqpeTo.jpg

ilker kızmaz böyle bir filmde oynuyormuş o filmdeki resmini kösem sultan dizisinde diye paylaşmışlardı :D ne bileyim ben sinan tuzcunun kariyerini :F

fikret kuşkan,mete Horozoğlu da yoktu.ss
Mete vardı nasıl görmedin.ss

Senin o Alican sandığın aslında Mete. :F