Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Yılmaz level atlamış hikaye çok sağlam duruyor. Karakter tanıtımları şahane. Kösem saraya ilk geldiğinde cahil biri olarak gösterilmeyecek ve halvete gitme meraklısı olmayacak. Bu aşamada tamamen Hürrem hikayesinden sıyrılıyor.

Alex karakteri hiç beklediğimiz gibi değilmiş. 2.Leo olacak diye tırsmıştım. Tamamen farklı bir dünyadan geliyor. Ve Kösem'i bir kere görüyor elektrik akımına kapılıyor. Ama Kösem'in seveceğini sanmıyorum onu hep güvenecek dost olarak görür. Alex'in babası paşa çıkarsa şaşırmam.

Halime bu kadın acaip ilgimi çekiyor. Ayrı bir havası var. Game Of Thrones'teki Melisandre'ye benzetiyorum karakter olarak. Muhtemelen Safiye ile rakip olacakları için bolca hakaretimden nasibini alacak :F

Handan için anlatılan karakterleri sevmem ağlak sultanlar tarzım değildir. Ama oynayan kişi Tülin olunca izlenir. Yalnız Handan'ın karakter tanıtımında Hacı Ağa diye birinden bahsedilmiş galiba o kişi yeni fragmanda gördüğümüz Anastasia ile Osmanlı üzerine konuşan Emre Ercil.

Cennet Hatun nasıl vurdun şuncağaza :(
Cennet değil bildiğin Cehennem.: F

Arkadaşlar dizinin başlığında da herhalde sadece ben @xemrexxx ve @sokak sanati yorumlaşmayacağız. Fikirlerinizi beyan edin bakalım :D

@mrt-06 @GunesinOglu @-potterhead- @cookies @Harunnn60 @destere @Bully @vadikızı
Süresi uzun olmaz umarım diyorum ben. :D

Değiştirdim izle baya iyiydi bölüm. :A O kadar ağır konuşmayayım dedim. :A
sen daha dur anastasia @Çiğdem- le senin ertuğrulunu bu tahta gömecek inşallah :A
bu arada tahtı hülya yaptırmış galiba pembiş pembiş :F @Almila @sokak sanati @Aserat @Harunnn60 @cookies @vadikızı @destere
12191634_1507610249538338_6723201787499621129_n.jpg

ne rezil ettin bir şikeli reytibgler var elinde :A
basında diziyi konuşan yok
sosyal medya desen ak troller var bir tek nrmal izleyici yok:A
yurtdışında yerlerde sürünüyüor dizi:A
Ne akı la her partiden var çok konuşuluyor konuşan yokmuş :F Ne yerlerde baya iyi kanallara göre. :F Arnavutluk reytingi geldi mi .:A