Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Hülya Avşar bayağı yakışmış diğer oyuncular çakma duruyor. Dizi fazla My kopyası duruyor.(birileri zaten devam diyecek ama seyirci bir ust level ister ama dizi My çakması gibi#) Zaten AKP rekor oy aldı dizi için tehlike çanları çalıyor ))))))

bunlar gerçekler :A şikeyle bile 1.olması 28-29 bölüm sürdü o ka başarısız dizi:A

ahahah @Çiğdem- e bakmana şaşmamalı 52lik hülyaya kunçun kunçun ediyon :A @Almila @sürgünüm
@Çiğdem- hülyayı ona katlar kıza çamur atma :)

Fragmana baktım çok kötü ya böyle fragman mi olur
dizi daha proje aşamasındayken kötü olacak diye kendini şartlandırdın şimdi dünyanın en efsane dizisi olsada yorumun sabit kalacaktır :)
yani senin cenahta sürpriz beklemiyoruz :)

@xemrexxx Sen engeli kaldırdın mı yoksa forumdan çıkış yapıp dışardan mı beyazsoy'un yorumuna bakıyorsun? :D Her mesajına cevap veriyorsun da. :F
yok cvp vermiyorum @destere alıntılamış birinden göremiyorum beyazsoydur zaar zaten beyazsoy-takas-kadir-dream-yakamoz engellediklerim şu an beyazsoy vaar bi:) my söz konusuysa beyazsoy yazıyordur biliyor tabi hürrem teyyip amcayı solladı dünyadsa:))))

@Çiğdem- hülyayı ona katlar kıza çamur atma :)

dizi daha proje aşamasındayken kötü olacak diye kendini şartlandırdın şimdi dünyanın en efsane dizisi olsada yorumun sabit kalacaktır :)
yani senin cenahta sürpriz beklemiyoruz :)
Sen Türk dizilerini sayfasından uzak kaldın geçen sene filinta ve milat dizilerini ( akpce desteklenen diziler) bunların gereksiz ve yanlış proje olduğunu yazdım yer yer dirilisteki yanlışları yazdım kısaca ben gördüğümu yazarım. Diziyi siyasi olarak eleştirim bu ayrıdır dizinin yeni bir şey vatetmesi ayrıdır. Daha yeni analar ve danalari eletirdim sana atv de.. Kısaca korkunun ecele faydası yok ))))

Sen Türk dizilerini sayfasından uzak kaldın geçen sene filinta ve milat dizilerini ( akpce desteklenen diziler) bunların gereksiz ve yanlış proje olduğunu yazdım yer yer dirilisteki yanlışları yazdım kısaca ben gördüğümu yazarım. Diziyi siyasi olarak eleştirim bu ayrıdır dizinin yeni bir şey vatetmesi ayrıdır. Daha yeni analar ve danalari eletirdim sana atv de.. Kısaca korkunun ecele faydası yok ))))
kösem fırtına gibi geliyor bakalım hele ilk hafta en az bir ab de 7 puan bekliyorum ondan sonraki haftalar 10 ve üzerine çıkması lazım
tek dezavantajı benzer yapım MY nin yakın zamanda bitmiş olması izleyicilerden bazıları aynı tür diye fazla ilgi göstermeyebilirler