Muhteşem Yüzyıl:Kösem Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor!

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tims Produstion tarafından yurtdışına en çok satılan Türk dizisi ünvanını koruyan Muhteşem Yüzyıl'ın devamı niteliğindeki Muhteşem Yüzyıl:Kösem'den yeni haberler var.

Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da büyük bir merak içinde beklenen ve gazetelere ve televizyonlara konu olan Muhteşem Yüzyıl:Kösem yine yurt dışında haberlere konu oldu. ”Asya sultanlarını anlatan dizilerin en çok izlenen diziler olduğunu” yazan China Topix sitesi, Muhteşem Yüzyıl:Kösem dizisini büyük bir merak içinde beklediklerini anlattılar. Muhteşem Yüzyıl:Kösem'i kölelik-savaşlar-askerler ve taht savaşı üzerine kurulu bir Osmanlı dizisi olarak tanıtan site Muhteşem Yüzyıl'ın devamı niteliğinde olduğu için çok konuşulacağını ve izleneceğini yazdı.

Ülkelerinde Kösem Sultan ile Hürrem Sultan kıyaslaması yapan hayranları Beren Saat'in Kösem Sultan rolü için seçilen en iyi oyuncu olduğunu vurguladılar.

Muhteşem Yüzyıl:Kösem yeni sezonda Star TV'de...

kosem_sultan_kim_olacak_h64840.jpg

Kaynak: TelevizyonDizisi

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Bence beren kösem için uygun değil.kosem deyince akla meryem gibi balık etli iri bir kadın geliyor.beren çok celimsiz bence bu rol için. O kudreti vermiyor yanı. Bakalım rolün altından kalkabilecek mi?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,659
Puanı
1,061
Aferin o hayranlara.:A

Bekleyip görelim. Beren'e başarılar.:)

Hemen geldi.:D Zaten adım gibi biliyordum ilk @sokak sanati damlar konuya diye.:A

Yine de biraz yersiz olmuş işte. :X

Bence beren kösem için uygun değil.kosem deyince akla meryem gibi balık etli iri bir kadın geliyor.beren çok celimsiz bence bu rol için. O kudreti vermiyor yanı. Bakalım rolün altından kalkabilecek mi?

bir ünlü olayım herkez beni konuşucak :A:A:A

Beren Saat ile dün gelmiş Hürrem'i bir tutmak ve kıyaslamak çok saçma olmuş. :)
ayo lartık beroş cem yılmazı geçmeli bence koskoca bihter ziyagil üstüne kösem olacak :A @mrt-06 @denizz19 @Harunnn60 @cookies @MelankoliK
fgfdgfd.png