9.Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Çok beğendim güzeldi. :Z

Oy: 2 25.0%
  • Yer yer sıkılsam da güzel bir bölümdü. :)

Oy: 4 50.0%
  • Ehh işte. :/

Oy: 1 12.5%
  • Kötü bir bölümdü.:(

Oy: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Safişi tek başıma savunuyorum burada sende olmasan :F

Atacan haftaya sahalarda görelim seni :bağır: @mrt-06

laf aramızda sana bişey söyliyim mi safişin en fazla bir sezon daha dayanır? sonra ölecek takdiri ilahi onu kösemden kimse kurtaramaz :) duyduğuma göre yaptığı kötülüklerden dolayı cehennemde kazanlarda kaynamaya devam ediyor kadın :) oysa kösem öyle mi? cennette ben,i bekliyor :)

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
@Almila bölüm nasıldı 2 bölümdür izleyemiyorum :(
Ne demek izlemiyorum ya ? bu hafta içi izle haftaya senide burada görelim :(

Genel olarak güzel ilerliyor son 2 bölüm Safiye'nin bölümü diyebiliriz :X

Kösem'in güç savaşı başlıyor ama Ahmet ve Gölge hariç hepsi karşısında :A

Biz tabiki @xemrexxx ile birlikte Safiyemin yanındayız :F

Anlatmayayım ben detaylı izle sen haftaya kadar haftaya beraber yorumlarız :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,587
Puanı
1,061
Ne demek izlemiyorum ya ? bu hafta içi izle haftaya senide burada görelim :(

Genel olarak güzel ilerliyor son 2 bölüm Safiye'nin bölümü diyebiliriz :X

Kösem'in güç savaşı başlıyor ama Ahmet ve Gölge hariç hepsi karşısında :A

Biz tabiki @xemrexxx ile birlikte Safiyemin yanındayız :F

Anlatmayayım ben detaylı izle sen haftaya kadar haftaya beraber yorumlarız :bhr:
bence bülbül ağa bu olaydan sonra saf değiştirecek :D cenentin yüzünü de halime yakmamış safiş yapmış olabilir böyle bişi ortaya çıkarsa o da kösemin safına geçer:A

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
laf aramızda sana bişey söyliyim mi safişin en fazla bir sezon daha dayanır? sonra ölecek takdiri ilahi onu kösemden kimse kurtaramaz :) duyduğuma göre yaptığı kötülüklerden dolayı cehennemde kazanlarda kaynamaya devam ediyor kadın :) oysa kösem öyle mi? cennette ben,i bekliyor :)
Senin sevmediğini gördükçe daha çok sevesim geliyor Safiyeyi.

Önümüzdeki sezon Ocak ayına kadar sözleşmesi var zaten. Sonra Mahfiruze yi destekleyeceğiz sonra Turhan Hatice Sultanımızı :F Bence Cennet Hatun bekliyor seni cennette :A

bence bülbül ağa bu olaydan sonra saf değiştirecek :D cenentin yüzünü de halime yakmamış safiş yapmış olabilir böyle bişi ortaya çıkarsa o da kösemin safına geçer:A
Bülbül kolay kolay saf değiştirmez. Elbette sonunda Bülbül de Cennette Kösem'in yanına geçecek ama daha değil. Reytinglerimiz iyi gelirse inşallah sene sonunda ancak :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,587
Puanı
1,061

Önümüzdeki sezon Ocak ayına kadar sözleşmesi var zaten. Sonra Mahfiruze yi destekleyeceğiz sonra Turhan Hatice Sultanımızı :F Bence Cennet Hatun bekliyor seni cennette :A

Bülbül kolay kolay saf değiştirmez. Elbette sonunda Bülbül de Cennette Kösem'in yanına geçecek ama daha değil. Reytinglerimiz iyi gelirse inşallah sene sonunda ancak :X
bülbül bu olayla safişin acımasızlığını görüp değiştirebilir bencecennetin yüzünü kimin yaktığı ise uzun süre sır olara kalabilir safişse bunu öğrenen kösem safişi alt ederken cenneti kullanır:D

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
bülbül bu olayla safişin acımasızlığını görüp değiştirebilir bencecennetin yüzünü kimin yaktığı ise uzun süre sır olara kalabilir safişse bunu öğrenen kösem safişi alt ederken cenneti kullanır:D
Aman Bülbül yıllardır yanında bilmiyor mu sanki ? :F Bülbül de Cennette kolay kolay bırakmaz Safiye Sultan'ı. Şimdi Hacı geçer Kösem'in yanına muhtemelen.

Ayrıca ne acımasızlığı ? Herşeyi Ahmet'e anlatacaktı. Kusura bakmasın ama önce haddini bilsin valla Hürrem bile böyle değildi. İyice bir şeyi çıktı. Sen kim köpek ? Koskoca Safiye Sultan'a kafa tutar. Ahmet'e her dediğini yaptırır. Birinin önünü kesmesi lazım. Onu yapacak olanda Safiye den başkası değil.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

nahfiruzeyi arada bir bende destekliyorum özellikle o dansettiği kısımlarda :)
turhan sultan kim olacak acaba tüm tuba hayranları şimdiden turhan sultan rolünde tubayı oynatmak için seferber olabilir? nede olsa sonunda kösemi altediyor gerçek hayatta beroşla yarışamıyorlar bari kösem üzerinden yıksınlar kadını :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,587
Puanı
1,061
Aman Bülbül yıllardır yanında bilmiyor mu sanki ? :F Bülbül de Cennette kolay kolay bırakmaz Safiye Sultan'ı. Şimdi Hacı geçer Kösem'in yanına muhtemelen.

Ayrıca ne acımasızlığı ? Herşeyi Ahmet'e anlatacaktı. Kusura bakmasın ama önce haddini bilsin valla Hürrem bile böyle değildi. İyice bir şeyi çıktı. Sen kim köpek ? Koskoca Safiye Sultan'a kafa tutar. Ahmet'e her dediğini yaptırır. Birinin önünü kesmesi lazım. Onu yapacak olanda Safiye den başkası değil.
kösemin bülbül üzerindeki etkisi ile berenin @destere üzrindeki etkisi ayn ı bence bülbül de destere de harekete geçmek için bir işaret bekliyor anında berenin dizinin dibinde otururlar:A

dizideki en büyük saçmalık bu hadi 1-2 şehzadesi olsa neyse bu ne böyle kösem herkese posta koyuyor hürrem bile 30 lu bölümlerde başladı bu tarz laf atmalara:D

turhan sultan kim olacak acaba tüm tuba hayranları şimdiden turhan sultan rolünde tubayı oynatmak için seferber olabilir? nede olsa sonunda kösemi altediyor gerçek hayatta beroşla yarışamıyorlar bari kösem üzerinden yıksınlar kadını :)
turhan sultan geldiğinde beroş olmaz:D

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Tuba olursa asla desteklemem Tuba dışında herkes kabulümüz :F

Ben Hazal Kaya yada Aslı Enver olabilir diye düşünüyorum :bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
kösemin bülbül üzerindeki etkisi ile berenin @destere üzrindeki etkisi ayn ı bence bülbül de destere de harekete geçmek için bir işaret bekliyor anında berenin dizinin dibinde otururlar:A

dizideki en büyük saçmalık bu hadi 1-2 şehzadesi olsa neyse bu ne böyle kösem herkese posta koyuyor hürrem bile 30 lu bölümlerde başladı bu tarz laf atmalara:D

önce dizden başlarız işe :)) sonra devamı gelir artık :)

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284

Aynen öyle. Şimdi birde şehzadesi olduğu zaman artık kendini Valide Sultan falan ilan eder :F Tamam hanedanı kurtardın da daha 17 yaşında değil mi bu ? Saçmalık üstüne saçmalık. 10. Bölüm oldu ortada hala şehzade yok Hürrem Mihrimah'a gebeydi. Yılmaz Şahin titre ve kendine gel artık .

Birde dizi Kösem üzerine kurulmuş olabilir ama bu diğer karakterleri ezmek anlamına gelmiyor. Halime Sultan'a bir çeki düzen versinler. Kıyafetten saça fiyasko. Onun dışında sürekli hesap peşinde ama genelde boş hesaplar. Rakiplerin gücü gösterilsin ki rekabet olsun. Safiye giderse Kösem'in hiçbir rakibi kalmıyor şuan için