6.Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Fena değildi, geçen bölüme göre daha güzeldi. :)

Oy: 0 0.0%
  • Ehh işte normal bir bölümdü.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
diziye tutulmuşsundur sen yoksa sokak totoşunun tutlacak yanı yok :A
yok be kuzum nirde. my'ye yine ara ara gözgezdirmişliğim var netten.o biraz ilgi çekiciydi.bunun ilk bölümü seyrettim.hiç sarmadı. 3.bölümden 1 saat kadar izledim olmadı. ne yapsam ısınamadım.dirilişimin entrikalarına yetişemiyor kösem:T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
yok be kuzum nirde. my'ye yine ara ara gözgezdirmişliğim var netten.o biraz ilgi çekiciydi.bunun ilk bölümü seyrettim.hiç sarmadı. 3.bölümden 1 saat kadar izledim olmadı. ne yapsam ısınamadım.dirilişimin entrikalarına yetişemiyor kösem:T:
sen ısınma zarten :F

burada biterse çok saçma olur :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Öhe ağladım lan :eek:

Dizinin son yarım saatini izledim süperdi...

Anastasia mı konuşcak yeniçerilerle yaşıyor padişahınız diye :bhr:

Bu arada beroş haftaya gelmeyecek bence.8 de gelir gibi.
Daha beybileri olcak çünkü yani beroş gelince olmaz o

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ne kadan haklı @destere @ozgur2113 @sokak sanati @Harunnn60 @Çiğdem-

themis ‏@34dimis 53 sn.54 saniye önce

Dervişcim üç cümle söyledi ama 5 bölüm yazılan fahriye mehmet sahneleri ona katlardı sanırım, ne diyorduk oyunculuk...#terkedememçünkü

oyunculuk da önemli senaryoda önemli şimdi altyapısı olmalı bir aşkın mehmet fahrriye aşkının altyapısı yoktu nerde birbirlerini gördüler nerde büyük bir aşka tutuldularda bu kadar birbirlerine tutuldular oraları göremedik direk sondan büyük bir aşk hikayesi anlatılınca inandırıcı olmadı oysa derviş diyorki ben senin kocanın ebesini belledim çünkü sana aşığım diyor handana yani inandırıcı çünkü eskiden beri handanın dibinde :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
oyunculuk da önemli senaryoda önemli şimdi altyapısı olmalı bir aşkın mehmet fahrriye aşkının altyapısı yoktu nerde birbirlerini gördüler nerde büyük bir aşka tutuldularda bu kadar birbirlerine tutuldular oraları göremedik direk sondan büyük bir aşk hikayesi anlatılınca inandırıcı olmadı oysa derviş diyorki ben senin kocanın ebesini belledim çünkü sana aşığım diyor handana yani inandırıcı çünkü eskiden beri handanın dibinde :)
halime ile safiye bırakmaz dervişi handana :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
Cok pis yerde bitti. :(

Oy vermeyi unutmayın. :D
@xemrexxx @destere @sokak sanati
@Bully @ozgur2113 @cookies @GunesinOglu

Tarihte var mı böyle bişi. :D
yoktur herhalde ayol diyorum daha fatih sultan mehmetin anasının ismi bilinmiyor bu tarz şeyleri bilmeleri imkansız :A

zaten dervişte beyin olsa halimeye sarkardı handandan bişey çıkmaz :)
neyse ki handan da derviş te 13.bölüme yolcular cennette ya da cehennemde kavuşlurlar:D