Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. Bölüm Yorumları!

Bölümü Nasıl Buldunuz!

• Güzel bölümdü

Oy: 0 0.0%
  • Ortalama bir bölümdü

• Sevmedim daha iyisini beklerdim

• Kullanılan toplam oy
    10
Bu bölümü ben beğendim siz? :D
@destere
ilk 2 bölüme göre daha iyi olmuş :D kısaltasalar total 6 yı geçer :D ekin ve anastasia ile 6 da çok iyidir :D

neyse bu tweete @Çiğdem- mi atmıştır yoksa @Almila mı yoksa @Yiğitt mi ne dersin @destere :D
Ekin Koç'tan Berk Cankat'a,Kadir Doğulu'dan Erkan Kolçak Köstendil'e NUMBER 1!
1f451.png
#MuhteşemYüzyılKösem
1f4af.png
2728.png

1 beğenme

ilk 2 bölüme göre daha iyi olmuş :D kısaltasalar total 6 yı geçer :D ekin ve anastasia ile 6 da çok iyidir :D

neyse bu tweete @Çiğdem- mi atmıştır yoksa @Almila mı yoksa @Yiğitt mi ne dersin @destere :D
Ekin Koç'tan Berk Cankat'a,Kadir Doğulu'dan Erkan Kolçak Köstendil'e NUMBER 1!
1f451.png
#MuhteşemYüzyılKösem
1f4af.png
2728.png

1 beğenme

ne demek istemişki orda ben anlamadım yüzde yüz ne? :)

Sen yeniçerilerden sıkıldın sanırım. :( Ama işte erkek seyirciyi çekmeye çalışıyorlar dediği gibi. :D

kızlar leğende çamaşır yıkasa daha çok erkek izleyici çeker :))

Ben şu yoruma katılıyorum gibi gibi. :( @destere @xemrexxx @sokak sanati @mrt-06 @Yiğitt

ilk versiyonuna göre bişeyler eksik bu dizide ve her geçen bölüm soğutuyor kendinden. mesela ekin koç, berk cankat, kadir doğulu gibi isimler tarihi bir yapıma ait oyuncular değil gibi.

bu kötü oynadıkları anlamına gelmiyor ama saç şekilleri, tavırları, milenyum çocuğu halleri dizinin gerçekçiliğinden koparıyor insanı. ilk muhteşem yüzyıl'da insanı içine alan atmosfer yaratılamıyor o yüzden. keza padişahın havuz sahneleri, kösem'le ilişkisi de o döneme ait değil, 2000 lerdeki bir gençlik dizisine ait gibi.

herkes hülya avşar dese de beni daha fazla rahatsız eden handan sultan tülin özen'in oyunculuğu. sultanlar arasında da bir kimya yok. herkes birbiriyle değil tek başına oynamış da sonradan bu sahneler birleştirilmiş gibi. başroldeki kız ise meryem uzerli'nin yanından yamacından geçemez..