Muhteşem Yüzyıl Kösem 21.Bölüm Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,827
Puanı
1,061
senin saftirik sultanda ahmet her bir cariyeyi avuçladığında sanki kendisini avuçluyorlarmış gibi sevinç çığlıkları atıyor :) bu ne şirret kadındır başkasının şaptıklarıyla mutlu oluyor :))
bakalım kösme kardeşi olduğunu farkedecekmi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
son sahne pekde bişey olmadı ben daha çarpıcı sonlar bekliyordum:) mesela o kız yerine iskender süzülerek ahmetin yatağına girecekti reyting tavana vururdu :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,827
Puanı
1,061

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Atlaya atlaya izledim son bölümü, bence bayağı iyi olmuş. Beren Saat'in oyunculuğu dayanılmaz derecedeydi, zaman atlamasıyla daha iyi olmuş. Boran Kuzum beklentilerimi boşa çıkarmadı, harika oynamış bence bu çocuğu daha çok görürüz, Pinhan'la sahneleri güzeldi. Öykü Karayel'in oyunculuğunu donuk ama aynı zamanda gerçekçi buluyorum bu role yakışmış, . #TeamHalimeSultan diyerek kapatıyorum. @xemrexxx

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Atlaya atlaya izledim son bölümü, bence bayağı iyi olmuş. Beren Saat'in oyunculuğu dayanılmaz derecedeydi, zaman atlamasıyla daha iyi olmuş. Boran Kuzum beklentilerimi boşa çıkarmadı, harika oynamış bence bu çocuğu daha çok görürüz, Pinhan'la sahneleri güzeldi. Öykü Karayel'in oyunculuğunu donuk ama aynı zamanda gerçekçi buluyorum bu role yakışmış, . #TeamHalimeSultan diyerek kapatıyorum. @xemrexxx
Beğendin bölümü yani. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bu seriye Mustafa'lar benim yüreğimi kanatmak için konmuş resmen. :D MY'deki Şehzade Mustafa zaten malum, buradaki de kadersiz çıktı. Küçük Mustafa'ya ayrı üzülüyordum, tecrit altında kalmaktan delirmiş Mustafa'ya ayrı üzülmeye başladım ve ve Ahmed'e çok kızdım bu bölüm, gerçekten kızdım. Bu padişahlar ne kadar çok seviyor yakınlarına zulmetmeyi? Bir de çocuğa trip atıyor yok gözlerine baktım, başkasına bakar gibi bakıyordu falan. :T: Ne bekliyordun? Yüzüne baktığına şükret, görüldüğü üzere hala sinirliyim. :F
Pinhan Ağa, seni sevdim.
Şehzadelerin, sultanların büyümesiyle de diziye renk gelmiş ama dönemin büyük olaylarından olan Celalilerin bastırılması falan çok sönük geçti hatta geçmedi bile. Doğru düzgün bir halvet de görmeden ordu kadar şehzade-sultanla karşılaştık. :D
Mustafa'ya kızı haremden mi buldular? O harem Ahmed'în değil mi? :D MY'de de Mustafa ve Mehmet'in böyle haremden kızlarla ilişkileri olmuş da ayağa kalkmıştı harem, burada çok rahat getirdiler kızı öyle.
Vee bomba son: Yasemin, Kösem'in kardeşiymiş :eek: Yılmaz Şahin sana artık pes diyorum başka bir şey demiyorum. :D