"Muhteşem Yüzyıl" 13 Bölüm Sonra Bitiyor

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
sen ne anlarsın taktikten :A misal ameirka nasıl sürekli düşman yaratıp zirvede kalıyor aynı mantık:A
Yaptığın taktiği biliyorum canım anlamamak için saf olmak lazım. :) Forumda çok şükür geveze kimliğimiz var. Ee haliyle konuya ben yorum yaparım sen bana yazarsın ben sana. Al sana hit dünyası :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
21 veya 28 mayısta bitecek demek çok merak ediyorum finalini ya :) ama bir yandan üzülüyorum bitiyo diye :T olsun dizi en çok izlenen,efsane dizi olarak kalacaktır benim için inşallah hürrem sultan önümüzdeki 12 bölüm ölmez büyük finale saklarlar hemde meryemli :bhr:

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Sonunda. :Z

2 sezonluk diziyi sakız gibi uzattıkar ben bi 5 sezon daha eklerler diye düşünüyodum 3 reytinge kadar. :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bence de doğru haber olabilir mayıs ayında bitmesi daha iyi olur çoğu insan mayısın son haftasında tatile çıkmaya başlıyor haziranda tv izlenmez zaten :T:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kötü olacak yazın bile dayanamıyorduk bittiğine cidden dayanamam baştan başlarım.:(

Dizi Mayıs'ta veda etmesi çok iyi olacak.Haziran'a sarması kötü olurdu.Ama daha az bölüm izleyeceğimiz için bizim için kötü olacak.:T:

Anlaşılan 1 bölümde 2 kişi ölecek.:AKara Para Aşk'ın Total şansıda kalmayacak.:A
Bence bu dizi Feriha modunda olacak reyting bakımından.Nasıl diyeyim Feriha Hanımın çiftliği gidene kadar en yakın rakipti 2. sezon baya coştu onun gibi bir şey olabilir.:DÇünkü rakip çok güçleniyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Kötü olacak yazın bile dayanamıyorduk bittiğine cidden dayanamam baştan başlarım.:(

Dizi Mayıs'ta veda etmesi çok iyi olacak.Haziran'a sarması kötü olurdu.Ama daha az bölüm izleyeceğimiz için bizim için kötü olacak.:T:

Anlaşılan 1 bölümde 2 kişi ölecek.:AKara Para Aşk'ın Total şansıda kalmayacak.:A
Bence bu dizi Feriha modunda olacak reyting bakımından.Nasıl diyeyim Feriha Hanımın çiftliği gidene kadar en yakın rakipti 2. sezon baya coştu onun gibi bir şey olabilir.:DÇünkü rakip çok güçleniyor.
feriha yarım sezon zirvede kalabildi bakalım kpa ne edecek :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
feriha yarım sezon zirvede kalabildi bakalım kpa ne edecek :A

İlk sezonda 2 bölüm kalmıştı oda öyle olabilir.:A
2. sezon Kanal D ve Star boş bırakmayacak tabi ki o günü.
Tims yok ama Kösem'i yada Meryem'i koymanın yolları var.Star öyle bir atak yapabilir.D yapımda boş durmaz.:D
Zirve şansı azalır tabi ki çünkü bir muhteşem Yüzyıl değil.:AOlma ihtimalide yok.:cool:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
İlk sezonda 2 bölüm kalmıştı oda öyle olabilir.:A
2. sezon Kanal D ve Star boş bırakmayacak tabi ki o günü.
Tims yok ama Kösem'i yada Meryem'i koymanın yolları var.Star öyle bir atak yapabilir.D yapımda boş durmaz.:D
Zirve şansı azalır tabi ki çünkü bir muhteşem Yüzyıl değil.:AOlma ihtimalide yok.:cool:
meryem ile çarşamba bütünleşmeli artıkın :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Bende öyle düşünüyorum.Star kapar kızı hiç şansı yok bakalım akıbeti nasıl olacak.:D

Meryem reiz Ay Yapım'a kök söktürür.:AHatta Halit'te var onun boş işi olmaz tabii gelecek sezon olursa.:D
halit ergenç 2 yıl ara verecek versin zaten sülüman rolü unutulmaz :F meryem dönsün artıkın :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Mayıs sonunda bitmesi avantaj bence. Yaz tam gelmeden seyirci ekrandayken iyice yüksek reytingle veda eder. Yazın özellikle de A/B seyirici dağılıyor. :)

°°°mobil mesaj°°°