Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,832
Puanı
1,061
O musubet kalleş sonu gelecek elbet. , .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
asıl konuya ne zaman geçeceksin Atacan

bu nasıl mesaj loo??
bu benim mesaj değil bir kere, ben bu şekilde atacanlı matacanlı kelime kullanmam bunu kim değiştirdi hangi melaune değiştirdi çıksın ortaya )

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
süper bölümdü mahidevranım son anda kurtardı mustafayı anne yüreği tabii anladı hemen olayları

hürrem gidiyi ama tam da huriworld beyazıtın yanındayken zavallı beyazıt yine bir odada huricihanı beklerken hürrem çıkar karşına

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,229
Puanı
1,061
yüzyılın hayal kırıklığı olacak yine neyse mhrimah-rüstem ikilisi tez vakitte hürrem i döndertir ya da hiç göndertmez en kötü cihangir hasta olur anam anam diye sayıklar sülüman affeder

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bölüm güzel başladı.
Selim sonunda yakalandı.Şikayet edildiğinde hep haklı görünüyordu yakalanınca tüm kederim eridi be.
Abow Valeria bildiğin Mahi çıktı.Nurbanu'ma nasıl göz dağı verdi.Ama son güleni fragmanda görmüştüm zaten.

O mektuplar ne öyle gerçekse bildiğin isyancı bu beyler.Acaba değiştirdi mi Rüstem.Gülerek konuştu Hürrem'le baya baya. @xemrexxx haberin doğru kaynağı olarak bilgi istiyorum.Galiba oynama yok. gitti Mustafa.
Cihangir'de hain çıktı.Selim'e destek çıkmasın zaten ama Mustafa'danda olmasın.

Selim tövbe edince kabul oluyor Beyazıt edince olmuyor.Ne bu ya.Affetti bir de yemek yiyor onunla.
Sokullu iyi hareket kattı diziyi.Fatma Sultan ile olan konuşmaları çok komikti.Fatma Sultan'ın içi dışı bir süper bir kadın ya.
Offf be Süklüm'ün gidişi kötü oldu.Yeri dolar ama onun gibisi gelmez daha.Dokundu yine bana Süklüm'ün sahneleri.

Mustafa ilk kez işe yaradı.Beyazıt'a yardım ederek iyi yaptı ama usulen kötü bir şey olduğu için kesin bir hinlik çıkarır Mustafa yine.Ortaya çıkarmak için can atıyordur şimdiden.
Beyazıt hata yapıyor ama Aşk anlara baya yakıştı.Sonucu kötü olmaz umarım.
Mektuplar ulaştı Sultan'a.Kelle gidecek

Süleyman yine İbrahim, Hatice ile kendini yeyip bitiriyor.
Valaria öldü.Ruhu şad olsun tecrübesiz Sultan'ın.Allah Taksiratını affetsin.Tüm mahicilerin ve Fatma Sultan yandaşlarının başı saolsun.

Rüstem sapıklığa vurdu olayı.Mihrimah yüz vermedikçe saçmalığın doruğuna ulaşıyor Rüstem'in durumu.Bu adamın sonu kötü.
Hürrem edebiyatta doruk noktaya ulaştı.Eski Hürrem anca Canımın padişahı diyebiliyordu.
Mahi iyice katil oldu.Mehmet'ten sonra suçsuz adamı keyfi için öldürdü.Yazıktır be.

Acaba o zehri Sultan'mı koydurdu.Bence Hürrem yada Rüstem el atmış olabilir.b)
İsyancılar harekete geçti.Hem suçlu hemde Pahitahda gidiyor.

Yılmaz Şahin bildiğin Hürrem Sultan taraftarı.Beyazıt'ın kulağını çekecek sonra Süleyman'a affettirecek.

Geri dönüşü muhteşem olacak Hürrem Sultan'ın.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
yüzyılın hayal kırıklığı olacak yine neyse mhrimah-rüstem ikilisi tez vakitte hürrem i döndertir ya da hiç göndertmez en kötü cihangir hasta olur anam anam diye sayıklar sülüman affeder
hep evlatları kurtariyi zaten hürremi