Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
süper bölümdü mahidevranım son anda kurtardı mustafayı anne yüreği tabii anladı hemen olayları :D

hürrem gidiyi ama tam da huriworld beyazıtın yanındayken zavallı beyazıt yine bir odada huricihanı beklerken hürrem çıkar karşına :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
süper bölümdü mahidevranım son anda kurtardı mustafayı anne yüreği tabii anladı hemen olayları :D

hürrem gidiyi ama tam da huriworld beyazıtın yanındayken zavallı beyazıt yine bir odada huricihanı beklerken hürrem çıkar karşına :F
yüzyılın hayal kırıklığı olacak yine :F neyse mhrimah-rüstem ikilisi tez vakitte hürrem i döndertir ya da hiç göndertmez en kötü cihangir hasta olur anam anam diye sayıklar sülüman affeder :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bölüm güzel başladı.
Selim sonunda yakalandı.:DŞikayet edildiğinde hep haklı görünüyordu yakalanınca tüm kederim eridi be.:F
Abow Valeria bildiğin Mahi çıktı.:eek:Nurbanu'ma nasıl göz dağı verdi.:T:Ama son güleni fragmanda görmüştüm zaten.:Z

O mektuplar ne öyle gerçekse bildiğin isyancı bu beyler.:eek:Acaba değiştirdi mi Rüstem.(b)Gülerek konuştu Hürrem'le baya baya.(b) @xemrexxx haberin doğru kaynağı olarak bilgi istiyorum.:AGaliba oynama yok.:Z gitti Mustafa.
Cihangir'de hain çıktı.:T:Selim'e destek çıkmasın zaten ama Mustafa'danda olmasın.:T:

Selim tövbe edince kabul oluyor Beyazıt edince olmuyor.Ne bu ya.:bağır::T:Affetti bir de yemek yiyor onunla.:T:
Sokullu iyi hareket kattı diziyi.Fatma Sultan ile olan konuşmaları çok komikti.:FFatma Sultan'ın içi dışı bir süper bir kadın ya.:F
Offf be Süklüm'ün gidişi kötü oldu.Yeri dolar ama onun gibisi gelmez daha.:TDokundu yine bana Süklüm'ün sahneleri.:T

Mustafa ilk kez işe yaradı.Beyazıt'a yardım ederek iyi yaptı ama usulen kötü bir şey olduğu için kesin bir hinlik çıkarır Mustafa yine.Ortaya çıkarmak için can atıyordur şimdiden.:)
Beyazıt hata yapıyor ama Aşk anlara baya yakıştı.:bhr:Sonucu kötü olmaz umarım.:T:
Mektuplar ulaştı Sultan'a.Kelle gidecek:Z

Süleyman yine İbrahim, Hatice ile kendini yeyip bitiriyor.
Valaria öldü.Ruhu şad olsun tecrübesiz Sultan'ın.:FAllah Taksiratını affetsin.:kiki:Tüm mahicilerin ve Fatma Sultan yandaşlarının başı saolsun.:kiki:

Rüstem sapıklığa vurdu olayı.:FMihrimah yüz vermedikçe saçmalığın doruğuna ulaşıyor Rüstem'in durumu.:FBu adamın sonu kötü.
Hürrem edebiyatta doruk noktaya ulaştı.Eski Hürrem anca Canımın padişahı diyebiliyordu.:kiki:
Mahi iyice katil oldu.Mehmet'ten sonra suçsuz adamı keyfi için öldürdü.:T:Yazıktır be.:T

Acaba o zehri Sultan'mı koydurdu.(b)Bence Hürrem yada Rüstem el atmış olabilir.:(b)
İsyancılar harekete geçti.Hem suçlu hemde Pahitahda gidiyor.:eek:

Yılmaz Şahin bildiğin Hürrem Sultan taraftarı.Beyazıt'ın kulağını çekecek sonra Süleyman'a affettirecek.:Z

Geri dönüşü muhteşem olacak Hürrem Sultan'ın.:cool: