Muhteşem Yüzyılın Final Tarihi Belli oldu !

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Star Tv'de yayınlanan ve Reyting rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyılın bu sezon biteceği açıklanmıştı.

RAHŞAN GÜLŞEN AÇIKLADI !

Haberturk yazarı Rahşan Gülşan bugünkü yazısında, Star TV’nin fenomen dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın bu sezon sonunda değil, gelecek sezon Nisan ayında sona ereceğini açıkladı
487784_163131533838729_1283155043_n.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TİMS yeni bi dizi tutturana kadar bitirmezmiş:eek: Ocak bitse iyiydi hani.Böyle muhteşem bi diziyi uzatıp sakız etmeye gerek yok :bağır:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyıl'ın final tarihi belli oldu

SHOW TV'de yayınlanıp Star TV ekranlarına geçen Muhteşem Yüzyıl dizisinin final tarihi belli oldu.
Sabah yazarı Rahşan Gülşan, dizinin final tarihini yazdı. Gülşan, "Dizinin sona ereceği tarih iyi kötü netleşmiş. Daha önce 4 sezon yayınlanacağı söylenen dizi, çeşitli internet sitelerinde haber olduğu gibi bu sezon sonunda değil gelecek sezonda nisan ayı civarında sona erecekmiş" dedi.
pargali_ibrahim_pasa_ne_zaman_oldurulecek.jpg
konuyu geç açtım buraya koydular :)

Ekli dosyalar

• pargali_ibrahim_pasa_ne_zaman_oldurulecek.jpg
    pargali_ibrahim_pasa_ne_zaman_oldurulecek.jpg
    52.7 KB · Hit: 387
Son düzenleme:

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
SHOW TV'de yayınlanıp Star TV ekranlarına geçen Muhteşem Yüzyıl dizisinin final tarihi belli oldu.
Sabah yazarı Rahşan Gülşan, dizinin final tarihini yazdı. Gülşan, "Dizinin sona ereceği tarih iyi kötü netleşmiş. Daha önce 4 sezon yayınlanacağı söylenen dizi, çeşitli internet sitelerinde haber olduğu gibi bu sezon sonunda değil gelecek sezonda nisan ayı civarında sona erecekmiş" dedi.
Ekli dosyayı görüntüle 2475
konuyu geç açtım buraya koydular :)

Sorun yok :)

- - - Ekleme - - -

bunu bekliyordum zaten daha şehzade mustafa bile ölmedi :)

Evet sene sonunda ölecek

- - - Ekleme - - -

Hayırlı olsun seneye haziranda biter. :D

Bilmiyorum artık o kadarını. :)