'Mucize Doktor'da Sürpriz Değişiklik! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
iwx04dx.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Mucize Doktor'da sürpriz değişiklik!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Serkan Keskin, Hakan Kurtaş ve Zerrin Tekindor'un paylaştığı yapımın yönetmen koltuğunda oturan Yağız Alp Akaydın yerini Altan Dönmez'e bıraktı.

Akaydın'ın geçici olarak mı yoksa kalıcı olarak mı diziden ayrıldığı henüz belli değil.

'Mucize Doktor' yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Kalıcı gitse elbet önceden duyulurdu, bu yüzden geçici olarak gittiğini düşünüyorum.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizinin o ilk sezonki reytinglerinden eser yok. O yüzden tadında bırakıp bu sezon final yapmaları en doğrusu. Yoksa yeni sezonda yeni rakiplerin karşısında reytingi daha da düşer.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Altan Dönmez yönetmenliği de başarılı bir isim, dizinin gidişatını bir duruma bağlamak yerine genel olarak her şeyiyle yorumlamak daha doğru olacak. 'Çukurova' gibi diziden iki başrol oyuncusu ayrıldı, dizi iyice yükselip yerini sabitleştirdi. Mucize Doktor'da ayrılan olmadı (sonradan oldu da baştan diyorum), herhangi farklılıklar da görmedik ama izleyici nedense sıkılıp diziden ayrıldı. Üstelik daha ikinci sezonundaydı, hani 3 veya 4. sezon desem o da değildi.

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
64
Web Sitesi
mafolduktv.live
Altan Dönmez yönetmenliği de başarılı bir isim, dizinin gidişatını bir duruma bağlamak yerine genel olarak her şeyiyle yorumlamak daha doğru olacak. 'Çukurova' gibi diziden iki başrol oyuncusu ayrıldı, dizi iyice yükselip yerini sabitleştirdi. Mucize Doktor'da ayrılan olmadı (sonradan oldu da baştan diyorum), herhangi farklılıklar da görmedik ama izleyici nedense sıkılıp diziden ayrıldı. Üstelik daha ikinci sezonundaydı, hani 3 veya 4. sezon desem o da değildi.
Dizi deki Ali vefa karakterini ve Ferman hoca karakterini canlandıran oyuncular bir süre önce diziden ayrılmayı düşünüyorlardı. Vazgeçtiler sanırsam