'Mucize Doktor' Yeni Sezonla İlgili Son Dedikodular (KESİN DEĞİL)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Mucize Doktor'un yeni sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken hem yeni haberler hem de bazı dedikodular duyulmaya başladı. İddialar henüz doğrulanmadı ancak dizinin kendi bölümü olduğu için paylaşmakta sakınca yok. İşte onlardan birkaçı:
  • Dizinin yeni sezon ilk bölüm senaryosu hazır. Son haberlere göre 1. ekip 12 Temmuz'da, 2. ekip ise 15 Temmuz'da sete çıkacak.
  • Dedikoducu Çocuk'un duyumuna göre "Onur Tuna'ya yeni bir partner aranıyor"muş. Orijinal dizide Beliz ilk sezondan sonra ayrılıyor ve yerine Dr. Lim adlı bir karakter geliyormuş ama bizde bu karakter gelirse olayın aşk üçgenine dönmesi daha olası.
  • Yine kesin olmayan bir habere göre yeni sezon için, son olarak 'Hizmetçiler'de rol alan Deniz Baysal ve 'İyi Günde Kötü Günde'ye son anda veda eden Seda Bakan ile görüşüldüğü söyleniyor. Tabii yeni karakterler gelecekse 'niye Özge Özder ve Merve Dizdar ayrıldı' demeden de edemiyoruz.
20200702_001729.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dedikoducu Çocuk'un duyumuna göre "Onur Tuna'ya yeni bir partner aranıyor"muş. Orijinal dizide Beliz ilk sezondan sonra ayrılıyor ve yerine Dr. Lim adlı bir karakter geliyormuş ama bizde bu karakter gelirse olayın aşk üçgenine dönmesi daha olası.
Niye aşk üçgeni olacak @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Dedikoducu Çocuk'un duyumuna göre "Onur Tuna'ya yeni bir partner aranıyor"muş. Orijinal dizide Beliz ilk sezondan sonra ayrılıyor ve yerine Dr. Lim adlı bir karakter geliyormuş ama bizde bu karakter gelirse olayın aşk üçgenine dönmesi daha olası.
Tahmin ettim zira Beliz ayrılacak olsa öğrenirdik çoktan. :A Sosyal medyadaki iddiaları derledim şimdilik endişelenecek bir şey yok. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Yani Beliz ayrılırsa yeni karakter Ferman olacak :A Nasıl bir aşk üçgeni olacak onu anlamadım :D
Orijinalde Beliz yerine o kadın geliyormış sanırım ama bizde Beliz gitmeyecek gibi görünüyor ve o kadın gelirse Ferman-Beliz-yeni doktor arasında bir şey yapabilirler diye tahmin ediyorum bence de gerek yok öyle bir şeye. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Orijinalde Beliz yerine o kadın geliyormış sanırım ama bizde Beliz gitmeyecek gibi görünüyor ve o kadın gelirse Ferman-Beliz-yeni doktor arasında bir şey yapabilirler diye tahmin ediyorum bence de gerek yok öyle bir şeye. :A
Aman aşk üçgeni içinde Nazlı da olmasın da benim için sorun yok :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Demek dizi orijinal senaryosundan çıkıyor he. :D Merhaba Ocak ayında final haberi. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Deniz Baysal olayının dedikodu olarak kalması dileğiyle zira o kızın sıkıcı oyunculuğunu ve ekip içinde sırıtacağını şimdiden hayal edebiliyorum.
Demek dizi orijinal senaryosundan çıkıyor he. :D Merhaba Ocak ayında final haberi. :D
Evet felaket tellalı da geldi. :A Tahmin ve duyumlar sadece kesin bir şey yok ki bunlar orijinalde de olan şeyler. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yeni oyuncu haberleri inşallah yalandır ya, iki isim de olmaz gibi diziye. Özellikle Deniz Baysal zaten kötü bir oyuncu bence.

Onun dışında orijinal senaryodan çıkılmaması taraftarıyım, aşk üçgenlerine falan hiç gerek yok. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
2.sini Birsen onaylamadıysa doğru değildir :F dimi @Emre Ozansoy
Bizdeki ayrılmaz şimdi baktım kim diye:X O kadın giderse dizi çöker:Z Aşk üçgeni olursa da Mucize Elma olur dizi:A
Yeni oyuncu haberleri inşallah yalandır ya, iki isim de olmaz gibi diziye. Özellikle Deniz Baysal zaten kötü bir oyuncu bence.

Onun dışında orijinal senaryodan çıkılmaması taraftarıyım, aşk üçgenlerine falan hiç gerek yok. :A
Beliz ayrılmaz gibime geliyor ama bakalım belli olmaz :D
Haftaya sete gidip bakarım o zaman :A
Dedikoducu'nun bu geceki yayınında diziye bir kadın bir erkek olmak üzere iki karakterin geleceği ve birileriyle çift olacağı söylendi artık doğru mu değil mi göreceğiz. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
FerBel ayrılmasın ya. :(
Medikal dramada bile aşk üçgeni yapıyorlar. :F
Meğer dünkü yayında bayağı şey söylemiş hep kaçırdım. Mesela Onur için düşünülen partner Netflix'te dizi yapmış. :A Ayrılmazlar diye düşünüyorum ama süre doldurmak lazım. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Meğer dünkü yayında bayağı şey söylemiş hep kaçırdım. Mesela Onur için düşünülen partner Netflix'te dizi yapmış. :A Ayrılmazlar diye düşünüyorum ama süre doldurmak lazım. :A
Hazal'ı kimseye değişmem şu an, ben ikisini çok beğeniyorum ara ara sahnelerine de bakıyorum. :bhr:
Pınar Deniz miydi acaba, malum adının geçmediği dizi kalmadı. :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat