Mucize Doktor (Yeni Dizi) - Tanıtım Fragmanı - FOX

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
FOX’ta siyah ekran gösterseler onu bile beğenirsin sen ama bu sefer hak veriyorum. :A
Yok be beğenmediğim çok yapımı oldu :A

Doktor dizilerini severim o yüzden bu sezon en merak ettiğim iş bu şimdilik :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Taner Ölmez şov yapacak, belli oldu. Yalnız çekilen sahne Kalp Atışı’nda bir sahne vardı, ona aşırı derecede benziyor. Yönetmen aynı olduğu için öyledir muhtemelen. Kesin izlerim gibi duruyor.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Anam yorumlara baktım muhteşem, muazzam vs. Anam fragmanda ne var adama zoom yapıyorlar bir tek :A Yine Fav10 abartma timi iş başında doktor dizileri artık tutmuyor bu da iyi başlasa bile çabuk düşer yeni işler geldikçe :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bitiremeyeceğim ve öyle kalacak büyük ihtimalle, içimde izleme isteği ve zamanım yok. :A
IMG_20190730_141144.jpg

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet ya sinir oluyorum bu huyuna. :A Yeni sezon tanıtım filmlerini de silip yüklüyordu ne manaysa. :A
Aynısını Bizim Hikaye için de yapmıştı sinirlenmiştim :F Geçen de Her Yerde Sen’in trendlere giren ve 3 milyon izlenme alan fragmanı kaldırdı yeniden yükledi :A

Umurlarında değil izlenmeler herhalde :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aynısını Bizim Hikaye için de yapmıştı sinirlenmiştim :F Geçen de Her Yerde Sen’in trendlere giren ve 3 milyon izlenme alan fragmanı kaldırdı yeniden yükledi :A

Umurlarında değil izlenmeler herhalde :A

YouTube gelirine muhtaç değiliz herhalde çok şükür. :A Garibim Kanal D kanalını açmadığı dizi kalmadı para için en son direkt Nostalji diye kanal açmış. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
YouTube gelirine muhtaç değiliz herhalde çok şükür. :A Garibim Kanal D kanalını açmadığı dizi kalmadı para için en son direkt Nostalji diye kanal açmış. :A :A
Kısmetse Olur’u bile yüklüyor :F Ben de Aşk-ı Memnu’nun resmi sayfasından bölümler niye kaldırıldı diyordum bir ara meğer kendi sayfalarına yüklemiş :A Bir de çok komik açıklamalar yazıyorlar videolara :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kısmetse Olur’u bile yüklüyor :F Ben de Aşk-ı Memnu’nun resmi sayfasından bölümler niye kaldırıldı diyordum bir ara meğer kendi sayfalarına yüklemiş :A Bir de çok komik açıklamalar yazıyorlar videolara :A

Başlarda iyiydi ama abarttı artık basitleştiriyor diziyi. :A Yaprak Dökümü bölümleri silindi ama yüklenmiyor. :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür