NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Mantık hatalarını (karantina bölümünde de olmuştu) saymazsak genel heyecan bakımından çok iyi bir bölümdü. :Z Uçaktan korkmayan insanda korku yaratır resmen. :A Bu arada DorDem sahneleri de çok güzeldi ve izlerken aşırı eğlendim böyle devam lütfen. :bhr:

Ama şu House işini bilemiyorum gerçekten. Yorumlardan okuduğum kadarıyla sonunu değiştirmişler ama yine de böyle bir risk almaya gerek var mıydı. Bilmeyen izleyicilerin yorumlarının önüne geçmek için Hekimoğlu'nun o bölümü uyarlayacağını sanmıyorum bu akşamdan sonra. Bölüm aşırı heyecanlıydı ama bu etik konusu gölge düşürüyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çıkış mevzusu aynıydı. Bunlar uçağın tümüne yaymış. Şimdi Hekimoğlu bu bölümü yapmak istese bilmeyen seyirci ne düşünecek?
Resmen yazık başka bir şey demiyorum gündeme getiren de yok. Şimdi bir de yarın yükselirler. Bakalım nereye kadar çalacaklar kendi düşüşlerini de göreceğiz ilerleyen zamanlarda
------

Mantık hatalarını (karantina bölümünde de olmuştu) saymazsak genel heyecan bakımından çok iyi bir bölümdü. :Z Uçaktan korkmayan insanda korku yaratır resmen. :A Bu arada DorDem sahneleri de çok güzeldi ve izlerken aşırı eğlendim böyle devam lütfen. :bhr:

Ama şu House işini bilemiyorum gerçekten. Yorumlardan okuduğum kadarıyla sonunu değiştirmişler ama yine de böyle bir risk almaya gerek var mıydı. Bilmeyen izleyicilerin yorumlarının önüne geçmek için Hekimoğlu'nun o bölümü uyarlayacağını sanmıyorum bu akşamdan sonra. Bölüm aşırı heyecanlıydı ama bu etik konusu gölge düşürüyor.
Özellikle uyarlaması TV'de yayınlanan bir diziye bu aşırı saygısızlık umarım devamı gelmez.
------

Şu an o kadar sinirliyim ki forumda bunun konusunu açmamak için kendimi zor tutuyorum.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Resmen yazık başka bir şey demiyorum gündeme getiren de yok. Şimdi bir de yarın yükselirler. Bakalım nereye kadar çalacaklar kendi düşüşlerini de göreceğiz ilerleyen zamanlarda
------

Özellikle uyarlaması TV'de yayınlanan bir diziye bu aşırı saygısızlık umarım devamı gelmez.
------

Şu an o kadar sinirliyim ki forumda bunun konusunu açmamak için kendimi zor tutuyorum.
Kerem Çatay gerçekten bu işin peşini bırakmamalı. Adamların para verip aldıkları senaryoyu kendi kafalarına göre diziye sokamazlar.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Her karakterin güzel ve düzgün şekilde yazıldığı çok iyi bir bölümdü. Hatta 2. sezonun şimdilik en iyisi bile diyebilirim. :Z Ferda gidince dizi resmen kendine geldi Güneş de ayrılırsa bomboş Güneş-Gülin sahnelerinden de kurtuluruz hadi hayırlısı. :A

Fragman da güzel görünüyor BZÇ'nin yokluğunu fırsata çevivir umarım. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Vuslat Hanım bir an önce gelip Ferman'ı tepelemeniz gereken bir durum var. :A Ali'nin kendini daha ne kadar parçalaması lazım ağlak Nazlı kadar değer görebilmesi için. :T:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ferman'ın asla abi olarak bir hükmü yok bu bölümden sonra. Resmen Ali'nin yeteneklerini ve gelişimini yok sayıp kafayı Nazlı'yla takmış. Bir de kardeşimi hastaneden gönderiyorum diyor bu kadar üzüleceksen gönderme o zaman. Vuslat Hanım bir an önce gelip bunun içinden geçse anca rahatlarız. :A

Vuslat demişken umarım Zerrin Tekindor'u yeni bölüm fragmanında gösterirler çünkü aşırı merak ediyorum karakteri. :Z