Mucize Doktor 9. Bölüm Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060
FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Mucize Doktor'' bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel ve Korhan Herduran yer alıyor.

Dizinin 9. bölümü ile ilgili yorumlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
İmplantlı kadın inadından ölmek deyimini gerçekleştirdi resmen. Ona üzüldüm ama umarım Demir ve Nazlı'dan sonra benim bölümümde 3. hata olursa hepinizi hakim karşısına çıkarırım diyen Tanju'nun elinde patlama ihtimali nedeniyle sevindim. :Z

Bölüm yine güzel gidiyor. Ali'yi üzgün görmeye kıyamıyorum inşallah bölüm sonunda yüzü güler. :( Organ bağışının işlenmesi de bu diziyi neden sevdiğimi bir kez daha hatırlattı. Büyüksünüz. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Allah seni davul etsin Ferman öküzü. :( Tam güzel bir şey yaptı derken yine ayarlarına döndü. Neyse ki Ali ağzının payını iyi verdi. :Z

Bölümün en sevdiğim anı Ali'nin Kıvılcım'a siz psikolojik yardım almıyor musunuz demesiydi. Beliz bıyık altından güldü ben kahkahalarla. :F

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Allah seni davul etsin Ferman öküzü. :( Tam güzel bir şey yaptı derken yine ayarlarına döndü. Neyse ki Ali ağzının payını iyi verdi. :Z

Bölümün en sevdiğim anı Ali'nin Kıvılcım'a siz psikolojik yardım almıyor musunuz demesiydi. Beliz bıyık altından güldü ben kahkahalarla. :F
Demir ve Açelya arasındaki anlaşmazlığın sebebi nedir?Bilgilendiren olursa sevinirim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,186
Puanı
1,060

:rolleyes:Yaa en güzel sahneyi kaçırmışım demek Kıvılcıma öyle dedi Ali süper ya:F

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,893
Puanı
360
Baya efsaneler yaratan bir bölümdü yine. ??????.