Mucize Doktor 10. Bölüm Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Mucize Doktor'' bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel ve Korhan Herduran yer alıyor.

Dizinin 10. bölümü ile ilgili yorumlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ferman öküzü neyse de 9 bölümdür sevdiğim Adil'den bile nefret ettim bu bölüm. Tamam hayat her zaman güzel değil, dersini alsın büyüsün vs. bunlar güzel ve olması gereken şeyler ama bunu cerrahi bölümündeyken de tecrübe edebilir. Hayatı boyunca yalnız kalmış, itelenmiş, dışlanmış, tek dayanağı olan abisini çok küçükken kaybetmiş ve içine kapanmış biri olarak tam hayalindeki şeyi yapıp mutlu oluyor derken (Ferman'la birlikte) yersiz ısrarları ve Kaf Dağı'nı aşan egolarıyla bölüm boyunca Ali'yi süründürdü resmen. Burnundan kıl aldırmayan Tanju bile az da olsa geri dönmesi için uğraştı el insaf.

Bölüm de çok iyiydi. Özellikle otizmli hastayı oynayan çocuk çok iyiydi. Poyraz Karayel'deki İsa'nın ikiziymiş helal olsun. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bölüm çok güzeldi yine Aliyle otizmli çocuğun sahneleri muhteşemdi ya ama Adil hocayı bende anlayamadım ve kızdım tamam Ali kendi öğrensin de cerrahi de de yapardı üzülmesine izin
vermemeliydi ya

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Aynı şeyleri yazarak da vakit harcama o zaman, kimse senden aynı yorumları defalarca yazmanı beklemiyor.
Kusura bakma da sen yorumumu görüp sıkılacaksın diye ben yorum atmaktan ferakat etmem. Sevdiğim bir diziye destek olmak için yazıyorum ve bu kulvarda da sana hesap verecek değilim.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Aynı şeyleri yazarak da vakit harcama o zaman, kimse senden aynı yorumları defalarca yazmanı beklemiyor.
Yada kısa yoldan yorumumu görmek istemiyorsan engelleme butonu var. Burda böyle basit showlara gerek yok.

Son düzenleme:

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Kusura bakma da sen yorumumu görüp sıkılacaksın diye ben yorum atmaktan ferakat etmem. Sevdiğim bir diziye destek olmak için yazıyorum ve bu kulvarda da sana hesap verecek değilim.
Hem vaktim yok diyorsun hem de feragat edemem diyorsun kendinle çelişiyorsun. Destek olmana bi şey diyen yok zaten sürekli çocuk gibi aynı yorumları görmekten tüm forum bıktı diyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel bölümdü yine, dizi beni sıkmıyor. Tam aksine çok eğlendiriyor, stres attırıyor. 'Bizim Hikaye' dizisinden sonra çok iyi geldi Mucize Doktor...

Açelya ve Demir yakınlaşmaya başladı, ikilinin sahnelerini epey seveceğiz gibi duruyor. Açelya da sevimli hal almaya başladı.

Duygu da tatlı aslında ama çok mıymıy bir tip, aşırı saf duruyor. Sevdim aslında...

Ali Vefa'yı patolojiden kurtarın hemencecik, garibim üzülüyor. :(