Mircan Saye 3000'ler Kulübünde! 🥳

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Beni ne kadar da çok özlemişsiniz :F Bakıyorum şimdi :A
------

Gelsin ratingler @Mircan Saye Ama tabiki gerekli şartlar, ortam sağlanmalı değil mi Yaşlı Sincap 😁😁😁😁 @slhttnmtl biraz pinti... Sen öyle olma @Mircan Saye , 2 ağırrrrrrr misafirin olacak bizim haftada 🤭🤭🤭🤭
------

Torun besliyoruz biz @dreamy ona göre iyi para ayarlayın.. Doktor amca yapacaz onu 😁😇 @Çiğdem @Mircan Saye @slhttnmtl
@Mircan Saye dardayım dedi bende ondan dedim :A

Masraflarını çıkaracak kadar veririz bir şeyler :A
------

Aaa tabi stodyonun bir tarafı sadece deniz olacak senin için diğer karşı tarafıda ağaçlık olacak benim için :A :A :A

@slhttnmtl u çok kaale almayalım @Mircan Saye den isteyelim :A :A :A
Kız beni ciddiye al seni 5 kuruşsuz yollayıverirşm :A
------

Aynen 1.40 dan birşey istemeyelim bir çayı bile reva gördü bize 🙃🤭🙃🤭 @Mircan Saye @slhttnmtl
Çay ne ben size istediğiniz çeşit kahveler söyleyiveririm Starbucks'tan :A

Kendisi 1.70 olduğunu idda ediyor 🤭🤭 Harry Asası ile boyunu uzatıyor 😃😃😃
Varıp da 1.90'ım demedim ki, hem 1.70 de değilim ama 1.65'ten uzundum en son :A
------

Tabi ki iki güzel konuğu ğüzel ağırlayacağımızdan emin olabilrsiniz. Hatta siz sabahtan geli kanala kahvaltı , öğle yemeği , akşam yemeğini de yeriz yarışmaya başlarız. tabi sizin torun var diye bir iki güzellik de yaparız
Dur dur naptın, batıcaz valla hem @Çiğdem evden yemek yiyomuş kendi yemeklerini getirirler, hak ettiklerini alıp giderler :F
------

Genelde kanal sahipleri sıkıntılı tipleri seçiyor :A :A :A @slhttnmtl

Bizim destere yi seçmiş :F :F :F
Böyle kanal sahibinin sunucusu @slhttnmtl Görüyor musun @Çiğdem 🤭🤭🤭
Siz avcunuzu yalayarak çıkın da ben sizi göriyim :F

Yok ya benim canım sunucumun @slhttnmtl yufka gibi yüreği vardır , çok sevgi dolu birsidir. @Çiğdem @The_Erinch Sizi de çok sevdiğine eminim.:love1:
Benden yapamayacağım şeyler istediler sonra insanları manipüle etmek için böyle mesajlar atıyorlar :A Yoksa canım patronum sen olmasan benim gerçek amacımı, içimi ortaya çıkaracak bir Allah'ın kulu yok :bhr:

Son düzenleme: