Mine Tugay'la İlgili Yeni Gelişmeler!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
thumbnail_1404754565.jpg

Medcezir dizisinde canlandırdığı Ender karakteri ile izleyicinin beğenisini kazanan Mine Tugay'ın diziden ayrıldığı yönünde haberler çıkmıştı.

Diziden ayrılma kararının kesin olduğu söylenilen başarılı oyucunun ayrılma sebebinin ise rolünün az yazılması ve ücretine gereken zamın yapılmaması olarak gösteriliyor.

Mine Tugay'ın menajerinin açıklamasına göre yapım şirketi ayrılıkla ilgili kendilerine henüz dönüş yapmamış.

Mine Tugay'ın canlandırdığı Ender karakteri dizinin sezon finalinde trafik kazası yapmıştı.​

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Olamaz, olmamalı, Ender'in sonu böyle olmamalı. :( :T
Ben o kazadan hala Selim'in öleceğini düşünüyorum.:F
Ben demiştim ya sana inanmak istememiştin. :( Melek Ender'imizi ne hale getirdiler bir anda yazıklar olsun. :T
Gitti "Sinan" ile yatti, Selim'de ögrendi ve olan oldu. :(
İkiside ölmesin ama ölecekse Selim ölsün Mine Tugayımın rolünü kötüleyen Ece Yörenç ve ekibi utansın :( :bağır:

Açtığım haber böylece doğrulandı. Yeni sezonda drama dizisi olur artık. :D
Sus bakıyım Allah Allah daha kesin değil hem neden ayrılsın istiyorsunuzki Melek gibi güzel bir kadın :bağır:

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Mine Tugay oyunculuğu ile bu sezon beni büyüledi
Medcezir dizisinden ayrılsa bile başka bir dizide görmek isterim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Mine Tugay'ın ayrılmasını istemem açıkcası. Hem oyunculuğuyla, hem de güzelliğiyle renk katıyor diziye. Medcezir'de rolü çok fazla olmaması çok doğal. Genelde de rolü az olan işlerde yer aldığı ortada ama sanırım bunu yıkmak istiyor. Bir de ücrete zam, gerçi hakkı. Umarım devam eder. Barış Falay ile çok iyi bir ikili. Çok büyük bir yıkım olur dizi için gitmesi. Hareketlenir ama büyük yıkım olur.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
Bence ayrılmadı. Ay Yapım bu işi sezon finali olmadan bitirirdi ve Mine Tugay da bir veda mesajı yayınlardı.

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İnşallah tekrar anlaşırlar. Hem rolü çokta az değildi ki. Özellikle sezon finaline doğru epey fazlaydı rolleri.