Miley Cyrus Doğru Yolu Buldu

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,761
Puanı
1,061
s-89b1d0009b708b32e084735404a37c1027e1b300.jpg

Bir dönemin skandallar kraliçesi olan Miley Cyrus yeni şarkısı ve yeni imajı ile hayranlarını sevindirdi.

Sevgilisi Liam Hemsworth'tan 2013 yılında ayrılan Miley Cyrus bunalıma girmişti. Şarkıcı bu tarihten itibaren çektiği klipler ve katıldığı davetiyelerde sansasyonel kıyafetleri ve sözleri ile oldukça tepki çekmişti. Ayrıca şarkıcının eroin olmak üzere uyuşturucu kullandığını ısrarla söylemesi tepki çekiyordu.

Eski sevgilisi ile geçtiğimiz aylarda barışan Miley Cyrus aynı zamanda uyuşturucu kullanmayı uzun bir süre önce bıraktı. Başta kıyafet ve saç olmak üzere tepeden tırnağa değişen Miley son olarak yeni şarkısı ile eski ''Hannah Montana'' günlerine döndü.

İşte ''Malibu'' adlı yeni şarkısından resimler;
1150812ea3cb574770523308d15b8965.1000x1000x1.jpg

miley-malibu-11may17.jpg

miley-cyrus-variance-magazine-malibu-6953.jpg

3BDA7BCF00000578-4089114-image-a-18_1483569605135.jpg

Sizce Miley Cyrus'un bu değişimi kalıcı mı olur yoksa geçici mi olur?

Bende "müslüman oldu diyerekten" Polat Şaşmaz konuyu açtı sandım :A
Bi baktım ki ilk yorum ve yazılan "müslüman oldu sandım" gelde gülme. :F

Liam kıza iyi geliyor. Kızı terk ettiğinde kız delirmişti şimdi tekrar eski haline dönüyor demek. @yigit_00 damlar foruma artık.:A

Ama ben özgürüm ben çılgınım istediğimi yaparım çıldırırım imajını yutup tekrar tatlı kıza dönmesi samimiyetini düşürdü.:)

@mrt-06 in bahsettiği resim nerde benim acilen o sakıncalı resmi görmem lazım :)

şimdiden sahiplendim zaten başıboş kalmasın yazıktır kıza :)
Tam o resmi bulamadım ama şöyleydi. Aşağı kısımları yoktu. :A :A
TIKLA

Pes vallahi geçe sene saydırıyordun bu kıza. :A Bana vermiştin hatta. Neyse bu kızı elimden alamazsın tapusu bende çünkü. :A

Bune bee gece gece kabus gibi ayoll :( :( :(
Abarttın :unamused::unamused:

Liam kıza iyi geliyor. Kızı terk ettiğinde kız delirmişti şimdi tekrar eski haline dönüyor demek. @yigit_00 damlar foruma artık.:A

Ama ben özgürüm ben çılgınım istediğimi yaparım çıldırırım imajını yutup tekrar tatlı kıza dönmesi samimiyetini düşürdü.:)
Bir ara çocuk Miley hakkında düşüncelerini söylerken hep bu smileyi koyuyordu = :( :( :(
Şimdi artık bunu koymaya başlar = :Z :Z

:F :F @yigit_00

Hhaha nereye geldim ben dedim :A :A :A @destere
Klibi izle miley sana özenmiş gibi geldi tattlı şirin kız imajı filan. :A @destere @sokak sanati