Mide Bulantısı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İddia ediyorum Mahşerin 4 Lanetlisinin başıdır bu arkadaş. Ben ömrü hayatımda böylesine azap verici bir olay görmedim, ona yaklaşanlar (Diş ağrısı, boğaz ağrısı, baş ağrısı gibi) var fakat mide bulantısı bambaşka bir boyut. Cehennemin tasvir-i fragmanı binevi. Uzun zaman olmasın fakat birkaç aydır ne güzel başıma gelmiyor diyordum, ta ki dünkü gıda zehirlenmesine kadar... Gerçi midenin kendini savunması, zehirli gıdayı atması hoş bir şey fakat bu savunma şekli hiç hoş değil arkadaşım. Niye yani bulanıyor ki bu? Bulanmadan olmaz mı? Midem bomboş, şuan it gibi yorgun ve halsizim bu saygıdeğer arkadaş sayesinde.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Geçmiş olsun :) @Tolstoyevski
Zencefil tavsiye ederim. Mide bulantısına bire birdir. Toz halinde bulabilirsin gerçekten iyi geliyor ama fazlası da yanma yapıyor çok kaptırma kendini :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Olması gereken rutinin dışına çıkıldığında olur özellikle. Daha yağlı veya Daha şekerli yiyecek,içecek yediğimde özellikle. Gereksiz acı şeyleride katalım sonra bunun üzerine bu havalarda soğuk yerseniz x2 temiz temiz bulantı çekersiniz.

Bulantı felan diyoruzda, öyle psikopat birşeydir ki yerine acı çekmeyi yeğlediğiniz zamanlar olur.

Forumun ağır abisinide etiketleyelim. @GreatOttoman Kronik sporcu hastalığıdır bu,özellikle ağıra girildiği günler :D

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Aslında mide bulantısı diye bir şey yoktur. İç kulağın bazen dengeyi kaybetmesi üzerine insanlarda oluşan bir rahatsızlıktır ama çoğu insanımız bunu bilmez.

Bu arada geçmiş olsun [emoji2] nicki etiketleyemeyeceğim gibi @Tolstoyevski [emoji2] umarım doğrudur.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Geçmiş olsun @Tolstoyevski gripten sonra bide bumu çıktı başına mide sorunu kötü acil şifalar neden oluyor doktora gittinmi.?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yaaaa kadınlar hamilelik döneminde kaç ay çekiyor bu sıkıntıyı hep mideleri ağızlarında kadın olmak zor işte :(:(:(

bana sorarsınız kuru bir baş ağrısı kadar nalet birşey yok insan direk hayattab soğuyor
:F:F:F

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Herkese teşekkür ederim, kuru çubuk kraker ve kek ile beslenmeye çalışıyorum ama malum mide zehri olduğu gibi atıyor biraz sonra.

Geçmiş olsun @Tolstoyevski gripten sonra bide bumu çıktı başına mide sorunu kötü acil şifalar neden oluyor doktora gittinmi.?

Tavuktan oldu sanırım iki günlük tavuğu yemişim, iki kere ısıtılınca böyle bir etki yaptı. Zehir mideden yavaş yavaş gidiyor boş kalmadığı sürece. :)

Forum İstatistikleri

Konular
170,500
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin