MF Yapım'ın 'Innocent Defendant’ Uyarlaması Yeniden Gündemde!

• Beğendim
Reactions: mesmeso
Yaptıkları cidden çok saçma. Yasak Elma, Mucize Doktor, Son Yaz yeni sezonda devam edecek deniliyor. MF'in iki dizisi var,. yayına daha koyamadığı Savaşçı var, bundan başka Kanunsuz Topraklar, Uzak Şehrin Masalı var. Bir de yaz dizisi olursa oradan kalacak(lar) var. Ne yapacak cidden merak ediyorum yeni sezonda da. :D
Cidden yani. Bu diziler için boşu boşuna diziler harcanacak. Günde 2 dizi yasağı kalksa PT-2'yi de full dolduracaklar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Adamlar daha savaşçıyı yayına sokamıyolar hala yeni dizi alıyolar bir de şöyle bir şey duymuştum mf yapım foxa dijital için dizi çekecekmiş.Bu iki diziden biri belki dijitalde olabilir
------

Foxu yasak elmayla sırtlayan diziyi mi bitirecekler:A
Bütçesi fazla olduğu için fazla kâr edemiyorlar diye biliyorum. Yeni gelecek dizilerden sonra durumu belli olur dizinin.

Bütçesi fazla olduğu için fazla kâr edemiyorlar diye biliyorum. Yeni gelecek dizilerden sonra durumu belli olur dizinin.
Valla benim bildiğim orta bütçeli ayrıca bitircek olsalar serkan keskini getirmezler diye düşünüyorum.Bir de izliyor musunuz bilmiyorum ama otizm adına hiçbir gelişim yok sanki senaryoyu uzatmak için bölüm yazıyo gibiler.Sonuçta bu dizi ne kadar amacından çıksada farkındalık dizisi gelişim olaylarını işlemeden biteceğini düşünmüyorum.

Valla benim bildiğim orta bütçeli ayrıca bitircek olsalar serkan keskini getirmezler diye düşünüyorum.Bir de izliyor musunuz bilmiyorum ama otizm adına hiçbir gelişim yok sanki senaryoyu uzatmak için bölüm yazıyo gibiler.Sonuçta bu dizi ne kadar amacından çıksada farkındalık dizisi gelişim olaylarını işlemeden biteceğini düşünmüyorum.
Dizi bu sezon komple amacından sapmış durumda. Zaten o yüzden reytingleri de yarı yarıya indi. Normal bir hastane dizisinden farkı kalmadı. Arada öyle farkındalık bölümleri geliyor.

Serkan Keskin muhtemelen son bir kurtarma hamlesi olarak düşünüldü. Yeni gelecek iki diziye karşı ayakta kalma hamlesi yapmak istemişlerdir ama bence kurtarmaya yetmeyecek. İki dizide sağlam tanıtımlar yapıyor. Hadi Kıbrıs direkt rakibi demeyelim ama Camdaki Kız direkt bu diziden çalmaya geliyor.

Yaptıkları cidden çok saçma. Yasak Elma, Mucize Doktor, Son Yaz yeni sezonda devam edecek deniliyor. MF'in iki dizisi var,. yayına daha koyamadığı Savaşçı var, bundan başka Kanunsuz Topraklar, Uzak Şehrin Masalı var. Bir de yaz dizisi olursa oradan kalacak(lar) var. Ne yapacak cidden merak ediyorum yeni sezonda da. :D
Farkında mısın fox ne zaman böyle aç gözlülük yapsa o sezon tökezliyor.

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94