"Mesut Yar’la Burada Laf Çok" Bitiyor!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
mmm.jpg

Yıllardır CNN Türk ekranlarında yayınlanan, ünlü televizyon yazarı Mesut Yar'ın sunumuyla ekranlara gelen hafta içi ünlü isimlerin konuk olduğu, ilgiyle izlenen program 'Burada Laf Çok' kanal yönetiminin kararıyla yayından kaldırılıyor!

Mesut Yar'ın programı Mart sonunda yayından kaldırılacak. Bir süre önce CNN Türk yönetiminde yaşanan değişiklik kanalda yayınlanan diğer programları da vurdu. Mirgün Cabas'ın sunduğu "Her Şey", Emin Çapa'nın sunduğu "Paranın İzi" ve Altan Öymen, Taha Akyol ve Doç. Dr. Mehmet Ö. Alkan'ın sunduğu "Sağım Solum Tarih" yayından kaldırılırken kanalın devam eden Afiş, İki Kahve Arası ve Falan Filan adlı programların da yayından kaldırılması bekleniyor.

Kanalda yayınlanan 10'a yakın programın bitirilme kararının nedeni grupta yaşanan mali sıkıntılar yüzünden olduğu gelen bilgiler arasında.​
Medyatava

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Erdoğan Aktaş etkisini göstermeye başladı. Yakında A Haber'den transferler görürsek şaşırmamak lazım.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Mesut yarin programında okanin katıldığı herhalde, başka kanala transfer falan demişti yani ima etmişti herhalde. Ben sanmıyorum böyle biteceğini

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Burada Laf Çok sona ermiyor!
20 Mart 2016
Yazı Boyutu:

Vallahi kimin CNN Türk’le ne sorunu var, anlayabilmiş değilim? Birçok izin birbirine karıştığı bir medya taşlaması kültürü oluştu... Ama bazı internet sitelerinde yer alan “Mesut Yar’ın programı bitiriliyor” haberi doğrudan beni ilgilendirdiği için kendimi bir açıklama yapmak durumunda hissettim. Programımın bitirildiği filan yok. Ya da “bu konuda bana baskı da tebliğ de yapılmadı” demek daha doğru sanırım...

5 yıl içinde 4500 konuğun katıldığı ve neredeyse her gün yayınlanan 2000’e yakın program yapmışım... Gelmeyen kalmamış. Politikacısından tiyatro oyuncusuna, yazarından akademisyenine kadar ağırlamadığım konuk ve şöhret neredeyse yok. Herkes istediğini istediği şekilde ifade etmiş ve ortaya “konuşulabilen bir talk şov” markası çıkmış... Herhangi bir reyting sorunu olmadığı gibi kaygısı da olmayan Burada Laf Çok en fazla kanal değiştirebilir. Bitmez de bitirilmez de! Benim yerime kimse bu tip haberlere imza atmasın, “böyle yalanlarım”!

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,439
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Burada Laf Çok sona ermiyor!
20 Mart 2016
Yazı Boyutu:

Vallahi kimin CNN Türk’le ne sorunu var, anlayabilmiş değilim? Birçok izin birbirine karıştığı bir medya taşlaması kültürü oluştu... Ama bazı internet sitelerinde yer alan “Mesut Yar’ın programı bitiriliyor” haberi doğrudan beni ilgilendirdiği için kendimi bir açıklama yapmak durumunda hissettim. Programımın bitirildiği filan yok. Ya da “bu konuda bana baskı da tebliğ de yapılmadı” demek daha doğru sanırım...

5 yıl içinde 4500 konuğun katıldığı ve neredeyse her gün yayınlanan 2000’e yakın program yapmışım... Gelmeyen kalmamış. Politikacısından tiyatro oyuncusuna, yazarından akademisyenine kadar ağırlamadığım konuk ve şöhret neredeyse yok. Herkes istediğini istediği şekilde ifade etmiş ve ortaya “konuşulabilen bir talk şov” markası çıkmış... Herhangi bir reyting sorunu olmadığı gibi kaygısı da olmayan Burada Laf Çok en fazla kanal değiştirebilir. Bitmez de bitirilmez de! Benim yerime kimse bu tip haberlere imza atmasın, “böyle yalanlarım”!
sorun siyasi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061