Spor Mesut Özil

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aykut hocamın kendisini avutması gibi değil mi Ersin beyciğim.. :A Hocam bence siz Mesut'tan bu dönemlik bir şey beklemeyin çünkü adam koşamıyor sahada. Bu adam hiç mi kendine bakmamış anlamadım ki :A 10 ay diyorsun da Arda da epeydir top oynamıyor ama adam yine koşuyor çabalıyor, gol asit falan yapıyor :A Sizin Mesut'tan hala böyle bir şey göremedik :A
------

Falcao şey değil mi ya Kadıköy'de 50 bin kişinin önünde kayan adam.. :A

Ezeli rakibimizi de tebrik ediyoruz Falcao'nun bu halini görüp bizi yalnız bırakmamak için Mesut'u aldılar hemen.. :A Biz nasıl Falcao'dan bir dönem umutlu olduysak siz de Mesut'un performans vermesini bekleyebilirsiniz :A
Kaymaya bak penaltı attı. :A Penaltı attı diye sırf bize adamı desteklediniz elinizde patladı sonra kadroya bile girmeyip 5 milyon euro cukkalıyor. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zamanla görecez artık hocam.. :A Yalnız sizin oyuncu bitiren takımınızı görünce Mesut burda cidden beklenen etkiyi verebilir mi şüpheliyim. :D Erol merolla yürümez. Size direk kariyerli bir yabancı hoca lazım. Mesela Dick reyiz vardı sizin o adam çok iyi teknik direktördü. Öyle birisi lazım diye düşünüyorum.
Erol'la Mesut'a da çöp gözüyle görüleceğini çok önceden söyledim burada söyledim mi bilmiyorum ama gerçek hayatta çok söyledim :A
Geçen senenin starı Sosa kötü, geçen senenin en golcü defans oyuncusu Novak kötü, geçen sene Sivas şampiyonluğa oynarken takımın starı Mert Hakan kötü, geçen sene Antalya'nın küme düşmemesinde en büyük pay sahibi olan Sinan yedek olmayacak kadar kötü herkes kötü neden acaba? :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Erol'la Mesut'a da çöp gözüyle görüleceğini çok önceden söyledim burada söyledim mi bilmiyorum ama gerçek hayatta çok söyledim :A
Geçen senenin starı Sosa kötü, geçen senenin en golcü defans oyuncusu Novak kötü, geçen sene Sivas şampiyonluğa oynarken takımın starı Mert Hakan kötü, geçen sene Antalya'nın küme düşmemesinde en büyük pay sahibi olan Sinan yedek olmayacak kadar kötü herkes kötü neden acaba? :A
Karbonat hocamın hakkını yedirmem.. Kendisi üst düzey bir hocadır ve zaman verilmesi halinde 3 sezon sonra bir şampiyonluk kazanacağını düşünüyorum :A Şaka bir yana daha önce de konuşmuştuk, kimse hocaya saygı maygı duymuyor, böyle bir ortamda oyuncu performans vermez ki :A Klasik Anadolu takımı hocası. Başarısız olacağı çok bariz ortadaydı da kulüpten kimse niye Ali Koç'u uyarmadı bilmiyorum :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Karbonat hocamın hakkını yedirmem.. Kendisi üst düzey bir hocadır ve zaman verilmesi halinde 3 sezon sonra bir şampiyonluk kazanacağını düşünüyorum :A Şaka bir yana daha önce de konuşmuştuk, kimse hocaya saygı maygı duymuyor, böyle bir ortamda oyuncu performans vermez ki :A Klasik Anadolu takımı hocası. Başarısız olacağı çok bariz ortadaydı da kulüpten kimse niye Ali Koç'u uyarmadı bilmiyorum :A
Emre Belözoğlu kafasına rahatça vurabileceği hoca aradı ve buldu :A O yüzden bu kadar sabrediyorlar. Kurt bir hoca olsa işine karışması mümkün değil.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zamanla görecez artık hocam.. :A Yalnız sizin oyuncu bitiren takımınızı görünce Mesut burda cidden beklenen etkiyi verebilir mi şüpheliyim. :D Erol merolla yürümez. Size direk kariyerli bir yabancı hoca lazım. Mesela Dick reyiz vardı sizin o adam çok iyi teknik direktördü. Öyle birisi lazım diye düşünüyorum.
Beşiktaş'ta bir maç oynasa keşke...

------- Aboubakar ------
Cenk Tosun -- Ljajic -- Özil -- Ghezzal

Tekrar namağlup şampiyon oluruz... (her maç 4 atıp 5 yediler)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Emre Belözoğlu kafasına rahatça vurabileceği hoca aradı ve buldu :A O yüzden bu kadar sabrediyorlar. Kurt bir hoca olsa işine karışması mümkün değil.
Sen dua et de Erol kovulduktan sonra Emre ve Volkan takımın başına geçmesin.. :A Ali Koç'un hoca tercihlerini düşününce böyle bir karar alması şaşırtmaz :A
------

Beşiktaş'ta bir maç oynasa keşke...

------- Aboubakar ------
Cenk Tosun -- Ljajic -- Özil -- Ghezzal

Tekrar namağlup şampiyon oluruz... (her maç 4 atıp 5 yediler)
Parantez.. :A Bu orta sahayla sizi delik deşik ederler :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sen dua et de Erol kovulduktan sonra Emre ve Volkan takımın başına geçmesin.. :A Ali Koç'un hoca tercihlerini düşününce böyle bir karar alması şaşırtmaz :A
------

Parantez.. :A Bu orta sahayla sizi delik deşik ederler :A
Josef'in yanında Atiba olacak... 3-2-4-1... Defansın ortasında Necip olacak. 90 dakika boyunca kulaklık ile Vadi müziği dinleyecek...

------

Rahat bıraksanıza kardeşim adamları. :A Nasıl üşüşmüşler konuya hemen. :A
Hayal de mi kurmayalım yani... 😣😣

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şaka maka Hatay maçını saymazsak 5.maçında da herhangi bir bekleneni gösterememiş ve daha ne gol ne asist Yapamamış isimdir.

Transferi o kadar aşırı abartıldı, o kadar şölenler yapıldı ki “göze geldi, nazar değdi” denilse itiraz edilmez.

Fener’in şu ortamında Mesut kesinlikle takıma ayak uyduramıyor yahut takım Mesut’a ayak uyduramıyor.

Ancak Mesut de hiç enerjik, istekli gözükmüyor. Bugünkü maçta sonlara doğru gösterdiği tepki belki istisna oldu. Ancak genel izlenim olarak heyecandan ve istekten çok uzak.

Yine de futbol zekası, tekniği her an maçın kaderini değiştirebilir ama maçın dörtte üçünde etkisiz elemanı oynadığı sürece bu formda devam ederse hayal kırıklığı olarak geride kalır. En azından bu gözler Sneijder’i gördükten sonra, ona benzer bir performans bekleyecektir. “Mesut şu kadar futbol oynamadı” gibi argümanlar 2021’de pek de tek geçerli sebep olamaz. Sneijder de geldiğinde aylarca sakatlık problemleriyle boğuşup gelmişti.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bu konu Mesut'un kötü oynadığı her maçta uplanacaksa Falcao başlığına keşke her oynamadığı maç mesaj atsaydık. Gerçi 30 sayfa falan olurdu konu gerek yokmuş şimdi düşününce. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Mesut bu futbolun adamı değil :A Yeni sezon yeni hocayla bekliyorum ben Mesut'u :A Pas temposu yüksek oyuun ilerde kabul ettiren takımın adamıdır Mesut bu takımın adamı olmadı zaten hiçbir zaman :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mesut bu futbolun adamı değil :A Yeni sezon yeni hocayla bekliyorum ben Mesut'u :A Pas temposu yüksek oyuun ilerde kabul ettiren takımın adamıdır Mesut bu takımın adamı olmadı zaten hiçbir zaman :A
İlk 30 dakika onun isteyeceği tarzda oynadık bence ama yine etkisizdi. İstediğini ben net görebiliyorum, üstüne de koyacaktır inanıyorum. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Şunu buraya atalım @xdragxx :A
IMG_20210317_132642.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bazıları gibi takımımıza gelince değil gelmeden yıllar önce överiz futbolcuları :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Mesut Özil'in Ramazan kampanyası kapsamında Türk Kızılay'a yaptığı 100 bin euro bağışla, dünya genelinde 128 bin ihtiyaç sahibine yardım ulaştırılacak.

Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.

Ama yanlış zamanda gelen doğru vol2423423 futbolcu olacak bizde. Seneye yer cücesinin hoca olduğu takımda Mesut'tan nasıl verim alacaz Allah'ım kurtar bu işkenceden artık :(

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi